"arşiv_tarayıcı.html" dosyası virüs müdür?

flopgus

Centipat
Dosyalar uygulamasında gezinirken şöyle bir dosyayla karşılaştım, bu nedir? Virüs mü?

Screenshot_20230916_224015_My Files.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyalar uygulamasında gezinirken şöyle bir dosyayla karşılaştım, bu nedir? Virüs mü?

Eki Görüntüle 1946457
Tavsiyem bunu kullanarak açın: Visual Studio Code for the Web

Basit bir HTML dosyasına göre büyük geldi bana. İçerisinde script olabilir, çalıştırmamak lazım. Bilginiz varsa herhangi bir IDE ile açılabilir.
Bence değil. Arşiv dediğine göre belki gerçekten arşiv vardır.

Hayır bu sadece html dosyası.
Tarayıcıda açar yani basarsan. bir şey olmaz yani indirip kurma gibi işlemler yapmadı isen tabi.
Basit bir HTML dosyasına göre büyük geldi bana. İçerisinde script olabilir, çalıştırmamak lazım. Bilginiz varsa herhangi bir IDE ile açılabilir.
Aç bak. APK kurmazsan bir şey olmaz zaten.
Arkadaşlar ben telefona format attıktan sonra google fotoğraftaki dosyalarımı ZİP şekline getirip paylaşmasını talep etmiştim, sanırım onunla alakalı bir HTML dosyası saatler uymasa da gün uyuyor. Dosyanın uzantısına baktığım zaman gönderdikleri ZİP dosyasındaki gibi takeout yazıyordu. Muhtemelen düşündüğüm gibidir değil mi?

Arkadaşlar ben telefona format attıktan sonra google fotoğraftaki dosyalarımı ZİP şekline getirip paylaşmasını talep etmiştim, sanırım onunla alakalı bir HTML dosyası saatler uymasa da gün uyuyor. Dosyanın uzantısına baktığım zaman gönderdikleri ZİP dosyasındaki gibi takeout yazıyordu. Muhtemelen düşündüğüm gibidir değil mi?
Dosyaya basıp ne olduğunu görebilirsin, bir şey kurmadığın sürece sorun olmaz. Kuruntu yapmaya gerek yok.

Geri
Yukarı