Artan sığınmacı sorunları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Tek sebebi Erdoğan, yaparsa Erdoğan yapar. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Belli oluyor, zaten bu olaylardan sonra bunu sorma gereği duymuştum.

Açık sınırdan katil de girer, tecavüzcü de girer, müşkül durumdaki masumlar da girer, çoluk çocuk da girer. Sınırı ne amaçla açtığına bağlı her şey.
Bir sonraki videomda kullanabilir miyim şu cümleyi ? : )

Gitmeleri gerektiğini düşünüyorum. Sağ olmasınlar kendi memleketimizde üçüncü dördüncü sınıf vatandaş olduk sayelerinde.

Bu konuyu açma sebebiniz video konusu içinse daha çok olay ağırlıklı gidin (haberlere çıkmış olayları eleştirin atıyorum Afgan birisi X kişisi ile kavga etmiştir ve adamı öldürmüşlerdir gibi gibi.) Kime sorarsanız benim dediklerimin aynısını veya benzerini söyler zaten.
Kaçaklar hakkında her hafta yeni bilgileri sunuyorum, yaptıkları iğrençlikleri her hafta arttırıyorlar çünkü. Ve bende bu olaylar devam ederse her hafta insanların gözüne de sokmaya devam edeceğim bu olayları.

Elimden geleni yaptım ama gene yüzde 52.
Ben yurt dışına kaçacağım bir şey olmaz bunlardan.

Elimden geleni yaptım ama gene yüzde 52.
Ben yurt dışına kaçacağım bir şey olmaz bunlardan.
Öyle bir imkanımız olsa emin ol bizde giderdik..

Kaybettiysek tek sebebi Erdoğan'ın yan kopyası Kemal Kılıçdaroğlu'dur. Yavaş veya İmamoğlu olacaktı.
"Erdoğan kazanmadı, muhalefet kaybetti.." Seçim sonunda duyduğum en iyi cümle buydu, 90 milyon içinden seçimi kaybedecek tek bir kişi vardı, o da aday oldu.

Öyle bir imkanımız olsa emin ol bizde giderdik.

"Erdoğan kazanmadı, muhalefet kaybetti." Seçim sonunda duyduğum en iyi cümle buydu, 90 milyon içinden seçimi kaybedecek tek bir kişi vardı, o da aday oldu.

6'lı masa destekledi üstüne üstlük diğer partiler (zafer Partisi vs.) destekledi ona rağmen kaybetti.

6'lı masa destekledi üstüne üstlük diğer partiler (zafer Partisi vs.) destekledi ona rağmen kaybetti.
Hocam 6'lı masa zaten destekler, Kılıçdar sayesinde adamlar bedavadan 60 milletvekili kazandı. (saadet-gelecek-deva-demokrat)

Hocam 6'lı masa zaten destekler, Kılıçdar sayesinde adamlar bedavadan 60 milletvekili kazandı. (saadet-gelecek-deva-demokrat)

AKP'nin kalıntıları ve oy oranları bile çok düşük olanlar 60 milletvekili kazandı. Saadet, İYİ Parti ve CHP'ye ise milletvekili sayısı az düştü. Saadet, İYİ Parti, Zafer Partisi, Memleket Partisi ve CHP ittifakı olsaydı bir de seçimde oyların çalınmasını engelleyebilselerdi o zaman bence rahat kazanırdı.

AKP'nin kalıntıları ve oy oranları bile çok düşük olanlar 60 milletvekili kazandı. Saadet, iyi parti ve CHP'ye ise milletvekili sayısı az düştü. Saadet, iyi parti, zafer partisi, memleket partisi ve CHP ittifakı olsaydı bir de seçimde oyların çalınmasını engelleyebilselerdi o zaman rahat kazanırdı.

Hocam saadet partisine gerek yok bence.

Bir gün herkes ümit özdağı destekleyecek.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı