Artçı için kask önerisi

akinc

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Bursa
Herkese merhaba. 125CC'lik bir Scooter'a sahibim. 2 aydır kendim bu kaskı kullanıyorum:

Bu 2 aylık süreçte LS2 markasından fazlasıyla memnun kaldım. Bu yüzden artçı kaskı olarak LS2 düşünüyorum.

Aradığım artçı kaskında olması gerekenler:
  • 500-600 TL bandını çok geçmemeli.
  • Yarım açık bir kask olabilir.
  • Kaliteli olmalı. Sonuçta 125CC, 100 km/h civarlarına kadar hız yapan bir motor.
  • Marka önceliğim LS2 ancak diğer markaları da kaliteli olduğu sürece tercih edebilirim.
Şimdilik aklımda bu model var:

Ancak fiyatı benim için bir tık yüksek. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Herkese merhaba. 125CC'lik bir Scooter'a sahibim. 2 aydır bu kaskı kullanıyorum:

LS2 markasından da memnun kaldım. Bu yüzden artçı kaskı olarak LS2 olabilir.

Aradığım artçı kaskında olması gerekenler:
  • 500-600 TL bandını çok geçmemeli.
  • Yarım açık olabilir.
  • Kaliteli olmalı. Sonuçta 125CC, 100 km/h civarlarına kadar hız yapan bir motor.
  • Marka önceliğim LS2 ancak diğer markaları da kaliteli olduğu sürece tercih edebilirim.
Şimdilik aklımda bu model var:

Ancak fiyatı benim için bir tık yüksek. Önerilerinizi bekliyorum.
Alt taraftaki artçı için daha pratik olabilir, güvenirliği daha iyi olan daha önemlidir tabi.

Alt taraftaki artçı için daha pratik olabilir, güvenirliği daha iyi olan daha önemlidir tabi.
Üstteki artçı kaskı olarak biraz fazla olur diye düşünüyorum. 1000 TL bandında bir fiyata almıştım, şu an fiyatı çok yüksek. Yarım kask düşünüyorum önden rüzgar yemeyeceği için. Camlı camsız fark etmez. Alttaki indirime girse 500 civarına düşse alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı