Arthur Morgan vs Geralt

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayne hasta olmuyor ihanete uğramıyor sırtından vurmuyorlar adamı, silahına uzanmaya çalışarak ölmüyor (iyi sonu bu çok şükür) kadını çetesine tercih etmiyor. Biz farklı oyunu oynamışız...

Mary ile gitae bile ölceğini biliyordu adam kendi kafanda neyi yaşıyorsun nezle olsan ağlarsın sen adam o halde arkadaşını kurtarıyor ve adam dövüyor.

Bak kardeşim bende Witcher seviyorum. Burada kişisel bir soru sormuşsun. Ancak Arthur'unu üste çıkarmak için her şeyi yapıyorsun. Bu yanlış işte.

Kanka kendi kendine problem çıkartıyorsun ben diyorum Geralt demene saygı duyuyorum ama siz gömmek için gömüyonuz.

Arkadaşlar 8 kitabı, 1 dizisi, 3 oyunu olan bir karakteri; 1 tane oyunu olan karakterle mi kıyaslayorsunuz? Geralt baştan aşağı mükemmel işlenmiş bir karakter. Kitabın payı da çok yüksek. Kazanan her türlü Geralt olacaktır. Her konuda daha iyi bir karakter. Sadece oyunlara bakılmaz. Kitabı okursanız Geralt'ın tarihin en iyi karakterlerinden biri olduğunu görürsünüz.

Arthur Morgan. Ne kadar sert ve acımasız gözükse de pırlanta gibi kalbi ve yüreği var.

Kanka kendi kendine problem çıkartıyorsun ben diyorum Geralt demene saygı duyuyorum ama siz gömmek için gömüyonuz.
Ben gömdüğümü hatırlamıyorum. Tabii mesaj varsa alıntıla görelim. Burada problemi sen çıkarıyorsun.

La konuyu açan sensin ne anlatıyorsun? Madem insanların fikrine önem vermiyorsun madem sabit bir fikrin var ne diye konuyu açıyorsun? Bir de gerald diyenlerle tartışıyorsun... Seninle aynı fikirde olanları görmek istiyorsan Arthur'u sevenler diye konu aç boş karşılaştırma yapma. Sonuna kadar fanatiksin...

Ben atan herkesin yorumu da begeniyorum neredeyse saygım da var konuyu açma fikri arkadaşımdandı ve sizin attıgınız yorumlar için Enis Kirazoğlu bile yatyışılır bildiğiniz bir şey yok çunku hatersiniz.

Ben atan herkesin yorumu da begeniyorum neredeyse saygım da var konuyu açma fikri arkadaşımdandı ve sizin attıgınız yorumlar için Enis Kirazoğlu bile yatyışılır bildiğiniz bir şey yok çunku hatersiniz.
Oyuzden beni ikna etmeye çalışırcasına konuşuyordun dün aynen. Dün düzgünce açıkladım zaten benimle tartışan sendin dün ve yine tartışıyorsun... tmm yazdıklarım oyunda yok aynen diyorum. Tmm sensin.

Şimdi böyle bir şey var bir yandan büyülü, gerçek üstü bir karakter bir yandan normal bir insan olup, olağan üstü bir insan bir karakter, ders niteliğinde verilmesi gerekn bir karakter. Dostları için kendisini harcayan bir karakter, ve niceleri.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı