Artics 1 gürültü engelleme özelliği var mı?

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Artics 1’i takınca etraftaki sesler duyuluyor mu? Mesela kasa fan sesi duyuluyor mu? Benim kasa “fffff” diye fan sesi çıkarmıyor da resmen motor çalışıyor gibi ses çıkarıyor. Rahatsız ediyor.

Biraz kessin o da yeter. Motor çalışıyor resmen. Spec Delta RGB böyle olduğunu bilsem almazdım.

Bir tık sessiz çalışsa iyi kasa aslında ama kullandıkça sesi duymamaya başlıyorsun ben kulak içi kulaklık kullanmama rağmen fazla rahatsız etmiyor beni önde ki fanlar konusunda haklısınız biraz sesli çalışıyorlar :D.

Bir tık sessiz çalışsa iyi kasa aslında ama kullandıkça sesi duymamaya başlıyorsun ben kulak içi kulaklık kullanmama rağmen fazla rahatsız etmiyor beni önde ki fanlar konusunda haklısınız biraz sesli çalışıyorlar :D.

Biraz kafaya takıyorum sanırım 😀 İnsan vücudu uyum sağlıyor bir yerden sonra. Yanında pancar motoru da çalışsa bir yerden sonra ninni gibi geliyor.

Biraz kafaya takıyorum sanırım 😀 insan vücudu uyum sağlıyor bir yerden sonra. Yanında pancar motoru da çalışsa bir yerden sonra ninni gibi geliyor.

Kasanın soğutması bayağı başarılı birazcık sese katlanılabilir bence :D bende senin gibi kulaklık almayı düşünüyorum kaliteli bir şey aldıktan sonra o sesi bile duyulmaz büyük ihtimal 250-300 TL arası bütçem var benim de Artics 1 bir ara bende almayı düşündüm aşıyor bütçemi ne alsam kararsızım bende.

Kasanın soğutması bayağı başarılı birazcık sese katlanılabilir bence :D bende senin gibi kulaklık almayı düşünüyorum kaliteli bir şey aldıktan sonra o sesi bile duyulmaz büyük ihtimal 250-300 TL arası bütçem var benim de Artics 1 bir ara bende almayı düşündüm aşıyor bütçemi ne alsam kararsızım bende.
Artics 1 muadillerine göre ucuz ve kaliteli. Başka bir seçenek çok yok gibi.

Geri
Yukarı