Artics MX-4 orijinal mi?

alizer01

Centipat
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• IMG_20230729_180857.jpg
    IMG_20230729_180857.jpg
    195,7 KB · Görüntüleme: 44
Çok sürmediniz degilmi ince bir tabaka şeklinde sürmek daha iyidir.

Kendi elim ile yedirdim düz ince bir tabaka olarak sürdüm bir de sıvı soğutucu fanı çok hızlı çalışıyor ondan kendisini soğutmaya mı çalışıyor bu diye düşünüyorum RDR2 de 68 70 derece arasına çıkıyor.

Kendi elim ile yedirdim düz ince bir tabaka olarak sürdüm bir de sıvı soğutucu fanı çok hızlı çalışıyor ondan kendisini soğutmaya mı çalışıyor bu diye düşünüyorum RDR2 de 68 70 derece arasına çıkıyor.
O zaman normal hocam sıcaklıklar.Fpsin az olduğundan eminmisiniz?

Sürerken sorun çıkmış olabilir, sıcaklıklarda düşüş oldu mu?

İki defa sürdüm ilkinde FPS düşünce tekrar temizleyip sürdüm ince bir şekilde sürerek sonra taktım ilk sıcaklık 59 62 arasındaydı sonraki sıcaklık ya kullanımdan ötürü ya da bilmiyorum sıvı soğutucu yerini takarken kayma yapmadıysa iyi sürdüm ama 65 derece civarlarında geziyordu biraz üstü biraz altı RDR2 de oynarken.

O zaman normal hocam sıcaklıklar. FPS'in az olduğundan emin misiniz?

Bu video da ateş ederken GPU CPU kullanımı düşüyor ve FPS de aynı şekilde düşüyor ama birkaç gün öncesinde daha fazla görsel efekt olan bir videom daha var orada hiç sorun yaşamıyordum ilk video bu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İkinci video bu
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı