Artics MX4 vs Wipaste C2

Termal macun dostum; ne işlemcisi, performansı? Sıvı metal almadığın sürece veya platoon macun falan almadığın sürece hepsinin performansı aynı, çok çok 2 derece oynuyor.

Niye üzsün? MX-4 fanboy olmuş herkes. Zaten bu yüzden 60 liralık macun 110 lira oldu.

MX 4 fanboyluğuyla ne alakası var? Adam MX4 ile C2 arasında kalmış hangisi daha işlevli demiş. MX4 önermişim. Başka macun sorsa aralarından 1 2 derece de olsa daha iyi olanı söylerim diğer macunu kesinlikle alma seni üzer de dememişim.
Bizim yüzümüzden 60 liralık macun 110 lira olduysa kusura bakmayın hocam.

MX 4 fanboyluğuyla ne alakası var? Adam MX4 ile C2 arasında kalmış hangisi daha işlevli demiş. MX4 önermişim. Başka macun sorsa aralarından 1 2 derece de olsa daha iyi olanı söylerim diğer macunu kesinlikle alma seni üzer de dememişim.
Bizim yüzümüzden 60 liralık macun 110 lira olduysa kusura bakmayın hocam.
1-2 derecelik fark için niye adama 50 lira masraf çıkarıyorsunuz :D

Hocam bütçe önemli değilse F/P ne olursa olsun daha iyi performans vereni almak doğrusu olmaz mı? Bu arada konu sahibi, imzasındaki sistem için öneri alıyorsa gerçekten hiçbir fark olmaz. :)

Sistemini yeni gördüm o işlemci de pek fark oluşturmaz dediğiniz gibi. Ben FX serisi soba gibi ısınan bir işlemci de test ettim.

Hocam bütçe önemli değilse f/p ne olursa olsun daha iyi performans vereni almak doğrusu olmaz mı? Bu arada konu sahibi, imzasındaki sistem için öneri alıyorsa gerçekten hiçbir fark olmaz. :)
Zengin bile olsam 1-2 derece için 50 TL'yi cebimde tutardım.

Zengin bile olsam 1-2 derece için 50 TL'yi cebimde tutardım.

Hocam ben de C2 kullanıyorum, vasat üstü olması yeterliydi benim için. MX4 ile yakın performans gösteriyor ancak uzun kullanımda arada bir makas oluşur mu bilmiyorum, zamanla performans kaybetmeden bahsediyorum.

Çok havadan konuşacağım ancak mx4'ü uzun süredir duyuyorum, görüyorum vesaire ancak c2'yi yeni yeni görmeye başladım. 50TL önemsiz bir miktarsa bilinen macunu edinmek de çok saçma değil.

Geri
Yukarı