Artık 1660 Ti zorunluluk mu?

1650 mobile ile RDR2 de 1080p çözünürlüğünde orta/ yüksek ayarlarda 40-55 FPS arası alıyorum ve gayet akıcı.
Eğer imkanınız varsa tabii 1660Ti çok daha güzel olur ilerisi için.

1650 mobile ile RDR2 de 1080p çözünürlüğünde orta/ yüksek ayarlarda 40-55 FPS arası alıyorum ve gayet akıcı.
Eğer imkanınız varsa tabii 1660Ti çok daha güzel olur ilerisi için.
Evet ben de bu şekilde düşünüyorum ama fiyat farkına değer mi onu bilemiyorum. Laptopu en az 5 sene kullanmayı düşünüyorum.

Evet ben de bu şekilde düşünüyorum ama fiyat farkına değer mi onu bilemiyorum. Laptopu en az 5 sene kullanmayı düşünüyorum.
Daha çok rekabetçi FPS oyunlar oynuyorsanız (CS, PUBG, Valorant tarzı) 1650Ti’lı bir notebook işini görecektir. Güncel singleplayer, yüksek grafik isteyen oyunlar oynuyorsan 1650 ilerisi için biraz üzebilir.

1650ti 1660ti farkı yok diyenler ciddi misiniz? Dostum iki ekran kartı arasında fark var notebook alacağın için alabildiğin en üst ekran kartını al.

Bir de bu fiyat bandında i5 10300H + 1660 Ti modeller var ileride çıkacak oyunlarda çok ısınır mı o da bilinmez.
1650ti 1660ti farkı yok diyenler ciddi misiniz? Dostum iki ekran kartı arasında fark var notebook alacağın için alabildiğin en üst ekran kartını al.
Bunun hakkında bir video varsa paylaşır mısınız ? Genelde işlemcisi farklı laptoplar karşılaştırılıyor. Bu konuda da kafam bir hayli karışık.

Evet en düşük 1660Ti alınmalı artık, imkanınız varsa 2070S olan bir laptop daha uzun ömürlü olacaktır.

Şunu yapmayın artık. Masaüstü istese buraya konu açmazdı.

Aradaki farka bu videodan bakabilirsiniz. Ben değeceğini düşünmüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Neyi yapmayım kardeşim? Nedenleriyle yazmışım. Sormuş oluyorum zaten yazdıklarımda. Sonradan yorumlarda belirtmiş taşıma sebebini. Eyvallah diyorum. Sana ne oluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı