Artık Papara'lı olmayanlar da Papara hesabınıza para gönderebilecek

Eki Görüntüle 1864150

Aldığım bu bildirime göre artık Papara hesabı olmayanlar da Papara IBAN numarasına Papara hesap numaranızı açıklamaya yazarak para gönderebilecek.

Bu özellik henüz sınırlı sayıda kullanıcıya açılmış durumda.

Denerseniz zaten şu an da çalıştığını görürsünüz, ben bayağıdır kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlginç bir durum. Adlarınız aynı harf ile mi başlıyor bir ihtimal?

Zaten karttan para yatırma. Papara çıktığından beri var bu. Alışveriş yapıp bir şey sattığında atılan para. Sen orada kendine para yüklüyorsun, ben de bir kere satış yapmıştım. Yaklaşık 30 dakika uğraş sonucu para bana ulaştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bildiğim 5 aydır falan var daha doğrusu 5 ay önce keşfettim ve kullanıyorum papranın bankalara özel IBAN no du var mesela Garanti Bankası'ndan örnek vereyim garanti uygulamasına giriyorsun sonra EFT yerine Papara'nın IBAN no yazıp açıklama kısmına Papara numaranı yazıp gönderiyorsun Max 10 dk ye geliyor para.

Eki Görüntüle 1864150

Aldığım bu bildirime göre artık Papara hesabı olmayanlar da Papara IBAN numarasına Papara hesap numaranızı açıklamaya yazarak para gönderebilecek.

Bu özellik henüz sınırlı sayıda kullanıcıya açılmış durumda.

Görmek için Papara'yi açınca yatır>havale/eft ile yatır>(banka seçin ardından size IBAN verilecek, doğru bankayı seçtiğinizden emin olduktan sonra parayı gönderin. IBAN 24 saat geçerlidir.

Arkadaşlar yanlış bilgi vermeyin. Bu vardı zaten. Yaptığım işlerden ödememi hep IBAN yoluyla alıyordum. Parayı atan kişinin bankasına göre IBAN atıp, açıklamasına da Papara hesap numarasını girmesi yetiyordu. Yıllardır var bu olay. Yeni bir şey değil. Bildirim yeni gelmiş nedense, ona bir şey diyemem.

Geri
Yukarı