Artık rekabetçi oyunlar onayacak tahammülüm kalmadı

Kesinlikle bende de benzer bir durum var. Artık tahammül edemiyorum ama yine de en çok keyif aldığım aktivite oyun oynamak. Hikayeli oyunlar oynayarak bu derdinizi tamamen çözebilirsiniz. Veya MMORPG oynayıp PvE içeriklerini tüketerek aynı şekilde sinir olmaktan kurtulabilirsiniz. En azından ben böyle yapıyorum ve mutluyum :D

Kesinlikle bende de benzer bir durum var. Artık tahammül edemiyorum ama yine de en çok keyif aldığım aktivite oyun oynamak. Hikayeli oyunlar oynayarak bu derdinizi tamamen çözebilirsiniz. Veya MMORPG oynayıp PvE içeriklerini tüketerek aynı şekilde sinir olmaktan kurtulabilirsiniz. En azından ben böyle yapıyorum ve mutluyum :D
Kütüphane hikayeli oyunlarla dolu ama ben biraz daralıyorum hikayeli oyunlarda. 😤

Bu tür oyunlarda klan kurmak şart, birbirini anlayan seven 100-200 kişi ile disiplin ve saygı çerçevesinde oynanmalı.

Yanlış anlaşılmasın ama Ruslar ve Ukraynalılara ayrı server açılması lazım. Ha biz Türkler bizde aşırı toxiciz ama en azından toxic olsak bile oyunu kazanmaya çalışıyoruz. Ruslar ve Ukraynalılar tilt olduklarında hemen bir molo atıp Rusça dilinde sövüp oyunu zehir ediyorlar. CS:GO zaten kitlesi rezil R6S'da da bu böyle.

Tamamen yaşla alakalı olduğunu düşünüyorum. 22 yaşındayım ve oyun oynamak, benim gibi oyunlar yüzünden okul hayatını etkilemiş biri için bile önemsizleşti. Ben ve çevremdeki insanlar da aynı durumu yaşıyor. Herhangi bir rekabetçi oyunda sinirlenirsek direk çıkıyoruz ve kimse de neden çıktın neye kızdın diye sormuyor bile.

Zaten dünyadaki oyuncu kalitesinin rezalet denecek seviyeye düşmesi bile oyun oynamamak için yeterli.

Geri
Yukarı