Steam Artık satılmayan bir oyunu satın almak

SynioZ

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx 570
i5 4460
16gb
Arkadaşlar oyun over the dream ben bunun Steam Key'ini bulursam ve aktifleştirirsem kart düşürebilir miyim eğer düşürebiliyor istek gerçekten iyi para ediyor kartları bir yerden kâr bıraktıracak derecede key bulursam almaya razıyım.

Arkadaşlar oyun over the dream ben bunun Steam Key'ini bulursam ve aktifleştirirsem kart düşürebilir miyim eğer düşürebiliyor istek gerçekten iyi para ediyor kartları bir yerden kâr bıraktıracak derecede key bulursam almaya razıyım.
Düşürsen bile satamazsın.
sss.PNG

Senin için ufak bir araştırma yaptım. Oyunun kodunu 100 küsur liraya buldum. Ancak arkadaşların dediği gibi. Kartları pazarda satamazsın ancak takas ile başka bir şeyler alabilirsin veya steamstrades'te varsa isteklisi orada takaslarsın. Ne kadar verirler bilmiyorum. Şu an oyunun normal kart piyasası kart başı 4-5 TL. Yani değmez.

Senin için ufak bir araştırma yaptım. Oyunun kodunu 100 küsur liraya buldum. Ancak arkadaşların dediği gibi. Kartları pazarda satamazsın ancak takas ile başka bir şeyler alabilirsin veya steamstrades'te varsa isteklisi orada takaslarsın. Ne kadar verirler bilmiyorum. Şu an oyunun normal kart piyasası kart başı 4-5 TL. Yani değmez.

Anladım burada eskiden açılmış koleksiyon kart önerilerine bakarken geldi iyi kar ettiriyor yazıyordu ve Steam'den kaldırıldığını fark ettim sonra Steam kartlarında sipariş veren kişileri gördüm 20TL'den isteyen kişiler olunca iyi kar bırakır diye düşünmüştüm.

Anladım burada eskiden açılmış koleksiyon kart önerilerine bakarken geldi iyi kar ettiriyor yazıyordu ve Steam'den kaldırıldığını fark ettim sonra Steam kartlarında sipariş veren kişileri gördüm 20TL'den isteyen kişiler olunca iyi kar bırakır diye düşünmüştüm.
Sipariş olarak oluşturamazsın ama satın almak isteyen kişilerle dm üzerinden iletişime geçip, steam dışı ücretle takaslayabilirsin. Ama dikkat et dolandırılma.

Key bulursan oyunu aktifleştirebilirsin yalnız bazı nadir oyunların keyleri oldukça pahalı oluyor. Düşen kartlarin değeri ise pazarda satılamaz olduğu için takasla gem karşılığı değiştirilebiliyor. veya CS go skini karşılığında. bu durumda takas değerini göz önünde bulundurmak gerek. normal kartlar yani eğer parlak düşmez ise her bir set hızlandırma paketi ile 2000 hem ile elde edildiği için drop olacak kartları maksimum 1000 gem karşılığında satabilirsin. o da alıcı varsa. parlak düşer ise 1 tanesi oyunun nadirligine göre 3k dan başlar 20, 100k ödeyen koleksiyonerler bile var. Steam linki bırakılmıyor sanırım. ama ben gem karşılığı pazarlanamaz kartları satın alıyorum. ilgilenen bilgilendirsin.

Key bulursan oyunu aktifleştirebilirsin yalnız bazı nadir oyunların keyleri oldukça pahalı oluyor. Düşen kartlarin değeri ise pazarda satılamaz olduğu için takasla gem karşılığı değiştirilebiliyor. Veya CS:GO skini karşılığında. Bu durumda takas değerini göz önünde bulundurmak gerek. Normal kartlar yani eğer parlak düşmez ise her bir set hızlandırma paketi ile 2000 hem ile elde edildiği için drop olacak kartları maksimum 1000 gem karşılığında satabilirsin. O da alıcı varsa. Parlak düşer ise 1 tanesi oyunun nadirligine göre 3K'den başlar 20, 100k ödeyen koleksiyonerler bile var. Steam Link'i bırakılmıyor sanırım. Ama ben gem karşılığı pazarlanamaz kartları satın alıyorum. İlgilenen bilgilendirsin.

Dediğinizi anladım hocam araştıracağım teşekkürler.

Geri
Yukarı