''Artık Sevmeyeceğim'' şarkısının erkek sanatçı söylediği versiyonu nedir?

tedolone

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Artık Sevmeyeceğim'in farklı bir versiyonunu arıyorum. Erkek bir sanatçı söylüyor. Sesi Murat Göğebakan'a benziyor (o mu diye araştırdım ama bulamadım). Normalde sözlerde "bütün kabahat benim" diyor ama bu versiyonda "bütün kabahat bende" diyor. Elimdekiler bu kadar. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam dedim ya normalde sözlerde "bütün kabahat benim" diyor ama bu versiyonda "bütün kabahat bende" diyor.

Bi ekleme daha şarkı çok da yavaş değil enerjik sayılabilecek bir tempoda gidiyor

Kliple alakalı bir bilgim yok.

Dostum eskiden kalma dinlediğim şu arkadaş var senin tanımına uyuyor da bütün kabahat bende demiyor. Bir bak istersen;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dostum eskiden kalma dinlediğim şu arkadaş var senin tanımına uyuyor da bütün kabahat bende demiyor. Bir bak istersen;

Yok bu değil ama yine de teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı