Artık Technopat'a giresim bile gelmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kardeş onla bu ne alaka ülkeden gidebilen düşünmeden gider şikayet etmez zaten. Ama sanki bu arkadaşın bu foruma girmesi zorunlulukmuş gibi konuşuyor.

Hiçbir şeyi eleştirmeyelim o zaman. Adam düşüncelerini söylemiş ki burayı daha güzel bir yere getirmeye çalışalım bu ve bunun gibi şeyleri eleştirmezsek fikirlerimizi söylemezsek çoğu yer çöplüğe dönüşür.

Konu sahibinin söylediği kimse tartışmasın kimse kendi fikrini belirtmesin her şey kurallara göre harika olsun.

Özgürlük, kendi fikrine yakın fikirlerin olması mı yani? Bu fikirler benim de hoşuma gitmiyor fakat özgürlükten bahsedip bunların bu forumdan gitmesini istiyorsunuz.
Ya kendi fikrime karşıt aşırı fikirlerin olmasını istemiyorum diyeceksin ya da özgürlükten bahsetmeyeceksin.

Benim sayemde Hocam

@Mert Atakann Attığın fotoğraf silinmiş galiba, göremedim. Cevabımı buradan veriyorum;

Bir kere benim yanıt verdiğim konuda konu sahibi haksızdı, çünkü sağlıkla ilgili açılan bu konuların kimseye zararı yok ve bu konuyu açan kişiler ayıplanmamalı. Ne zaman o tür bir konu görsem hemen gülücük atıyor buradaki herkes. Ayrıca ben konu sahibine ''Forumdan ayrıl'' gibi bir şey demedim, rahatsız olduğun konudan ayrıl dedim.

Bir kere benim yanıt verdiğim konuda konu sahibi haksızdı, çünkü sağlıkla ilgili açılan bu konuların kimseye zararı yok ve bu konuyu açan kişiler ayıplanmamalı. Ne zaman o tür bir konu görsem hemen gülücük atıyor buradaki herkes. Ayrıca ben konu sahibine ''Forumdan ayrıl'' gibi bir şey demedim, rahatsız olduğun konudan ayrıl dedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…