Artık Windows 11'e gecilir mi?

suvorov

Hectopat
Daha fazla  
Geçenlerde kız kardeşimin laptopuna format atmam gerekti. Bana arkadaşımınki gibi olsun dedi. Arkadaşının bilgisayarını tarif etmesinden Windows 11'i kastettiğini anladım ve Windows 11'i kurdum. Formatta sonra biraz kullandım ve fena değil gibi geldi. İlk çıktığında çok ağır olumsuz incelemelerden dolayı denememiştim bile. Ne dersiniz? Windows 11'e geçmenin zamanı geldi mi?

Geçenlerde kız kardeşimin laptopuna format atmam gerekti. Bana arkadaşımınki gibi olsun dedi. Arkadaşının bilgisayarını tarif etmesinden Windows 11'i kastettiğini anladım ve Windows 11'i kurdum. Formatta sonra biraz kullandım ve fena değil gibi geldi. İlk çıktığında çok ağır olumsuz incelemelerden dolayı denememiştim bile. Ne dersiniz? Windows 11'e geçmenin zamanı geldi mi?

Hayır, bence hâlâ zamanı değil. Şu an Windows 10 daha iyi ve sorunsuz bir işletim sistemi.

23H2 nihai sürümü bekleyin. Şu an sıkıntılar var. Radeon ekran kartı kullanıyorsan driverı ile pek uyumlu çalışmıyo sürekli hata veriyo. Ayrıca sandbox kullanıyosan onda da sorun var. Ram kullanımı bek optimize değil. Benim pc 32gb raml i bazen 7-8gb ta kadar yükseliyo ram kullanımı.

Denedim ama alışamadım 11'e. Geri 10'a döndüm. Tabii tercih meselesi yine de.

Yeni konular

Geri
Yukarı