Artık Zula oynamak zorunda değilsiniz. Battle teams 2 (MMOFPS) açık betası bugün başladı

Şu saçma skin olayları yüzünden bu tarz oyunlara bakmıyorum bile artık. Abartı skinler olmadan oynanır da böyle sağından solundan buzlar karlar çıkartan alevler püskürten AK-47 görmekten sıkıldım.

Arkadaşlar yalan söylemeyeceğim oyuna ilk baktığımda Zula hissiyatı aldım. Henüz oynama fırsatım olmadı, indiriyorum ama izlediğim kadarıyla çok kaliteli durduğunu söyleyemem.
En azından ben çok beğenmedim. Tabii arayış içerisindeyseniz deneyin.

Güncelleme: Bakınırken bir videoda denk geldim. Dust2 haritasının çakması mevcut.
1682643704184.png

Son düzenleme:
Açıkçası map tam kopyalamadığı sürece benzer olabilir. Zula gibi birebir kopyalamadığı sürece. Oyun grafik olarak Zula'dan iyi. P2W değiliz diye vurguluyorlar şans verilebilir.
Ayrıca map deyince aklima geldi Valorant'ta ki breezei Mirage'e benzeten tek ben miyim?

Açıkçası map tam kopyalamadığı sürece benzer olabilir. Zula gibi birebir kopyalamadığı sürece. Oyun grafik olarak Zula'dan iyi. P2W değiliz diye vurguluyorlar şans verilebilir.
Ayrıca map deyince aklima geldi Valorant'ta ki breezei Mirage'e benzeten tek ben miyim?
Bunu mesajıma ithafen yazdıysan videoyu tam izlememiştim. Devamına baktığımda Dust2'nin %90 kopyalanmış olduğunu gördüm. Türkiye versiyonunda değişiklikler olabilir.

Arkadaşlar oyun daha kurulmuyor. Bu mu zualadan güzel?

Güncel değil ayağına 1 GB'tan 6 defa güncelleme indirdim. 28 GB oyun oldu 34 GB.

Arkadaşlar oyun daha kurulmuyor. Bu mu zualadan güzel?

Güncel değil ayağına 1 GB'tan 6 defa güncelleme indirdim. 28 GB oyun oldu 34 GB.
Çözebildiniz mi sorunu? Discord'a girip yazabilirsiniz adminler içeride. Ben launcher'i hiç kapatmadan tek seferde yükledim bir sorun çıkmamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı