Artisan Zero mouse pad alınır mı?

Freefall zaten Control mouse pad değil ki. Hybrid Speed karışımı Control mouse pad açısından QCK örneği verdim QCK kullanıp yüzeyinden memnunsa artisan Zero alsın.

QCK kullanıp hızlı geldiyse asla gsr alma. Hayate otsu almanı tavsiye ederim.

Hayır QCK yavaş geliyordu biraz artisan Zero QCK daha üst seviyesi QCK'ya nazaran biraz daha hızlı olabilir mi diye sormak istedim aslında.

Hayır QCK yavaş geliyordu biraz artisan Zero QCK daha üst seviyesi QCK'ya nazaran biraz daha hızlı olabilir mi diye sormak istedim aslında.
Düzelttim hocam yanlış yazmışım .Qck yavaş geliyorsa gsr alma . Gsr slow control qckdan de yavaş.Hayate otsuya bak ya da zero mide bakabilirsin.

Düzelttim hocam yanlış yazmışım. QCK yavaş geliyorsa gsr alma. Gsr Slow Control QCK'den de yavaş. Hayate otsuya bak ya da Zero mide bakabilirsfre.

Söyle bir model istiyorum ben %60 Control %40 hız olsun çünkü CS2 de minimal hareketler ve nokta atışları çok önemli Zero soft bu değerleri karşılar mı bilmiyorum çünkü freefall Control'den ziyade hızlı biraz özetle benim istediğim model minimal hareketlerde bana güzel Control sunsun hızlı dönüşler yaparken çok tıkamasın beni yardımcı olduğun için teşekkür ederim şimdiden.

Söyle bir model istiyorum ben %60 Control %40 hız olsun çünkü CS2 de minimal hareketler ve nokta atışları çok önemli Zero soft bu değerleri karşılar mı bilmiyorum çünkü freefall Control'den ziyade hızlı biraz özetle benim istediğim model minimal hareketlerde bana güzel Control sunsun hızlı dönüşler yaparken çok tıkamasın beni yardımcı olduğun için teşekkür ederim şimdiden.
Lamzu energon modelleri bakılabilir.

Lamzu energon modelleri bakılabilir.
Lamzu energon speede daha yatkın bir model.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Karşılar. Kendi sitesinden alacaksın değil mi?

Lamzu energon speede daha yatkın bir model.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben denedim düz kullanırken speed ama mouse'u durdururken aniden kesiyor.

Şahsen CS için önermem Wraith'de lgg saturn Pro vardı CS için Zero ile birlikte en iyi mouse pad, lakin stoku kalmamış.
Aklıma geldi spirit of aim hybrit olabilir QCK fazla yavaş geldiyse hybrit bir mousepad arkadaş için daha iyi olur.

Kumaş olunca Blade X kadar hızlı da olmaz.

Lamzu energon Speed'e daha yatkın bir model.

Evet kendi sitesinden alacağım

Evet kendi sitesinden alacağım.

Şu videoyu izleyip kararını vermelisin bu kadar fazla bütçen varken Wraith'ten almanı önermem şahsen.
Hayate otsu veya Zero almalısın. 2 tane mouse pad alman açıkçası daha iyi. Videoda nedenini anlatıyor.

Geri
Yukarı