Arctic Freezer 34 tercih ederdim. Noctua NH-D15'den bile daha iyi bir performans veriyor.
Hocam SE-224-XT ise Freezer 34 den daha iyi gördüğüm testlerde ve neredeyse tüm forum 224-xt nin daha iyi olduğunu söylüyor.
Fikirlerini belirten ve yardımcı olan herkese teşekkür ederim SE-224-XT almaya karar verdim.

Anladım hocam çok teşekkür ederim sanırım iptal etmeyip SE-224-XT'yi kullanacağımbu arada o soğutucu ile 3600X (bende de aynı işlemci var) hangi ayarlarda kaç derece alıyorsunuz acaba stress testinde.

Hayırlı olsun. SE 224-XT pişman etmez güle güle kullanın. 🙂
Stres testinde yanlış hatırlamıyorsam 70 °C'yi geçmemişti uzun zamandır test etmedim. Oyunlarda 60 °C civarlarında dolanıyor, bazı oyunlarda 60'ı görmüyor bile. Boşta ise 42-43 °C civarında geziyor.

Hayırlı olsun. SE 224-XT pişman etmez güle güle kullanın. 🙂
Stres testinde yanlış hatırlamıyorsam 70 °c'yi geçmemişti uzun zamandır test etmedim. Oyunlarda 60 °c civarlarında dolanıyor, bazı oyunlarda 60'ı görmüyor bile. Boşta ise 42-43 °c civarında geziyor.

Teşekkür ederim yardımınız için.

dün akşam kargom geldi sabırsızlıkla beklediğim yeni arctıc freezer 34 esports duo işlemci soğutucumu sistemime bağladım. müthiş işçilik ve kalite.ryzen 5 5600x işelmci
boşta 32c oyunlarda max 52c dereceyi asla geçmiyor inanılmaz bir değer. eğer 360 lık sıvı soğutma takılmayacaksa hiç gerek yok arctıc gayet yeterli.

Anladım hocam çok teşekkür ederim sanırım iptal etmeyip SE-224-XT'yi kullanacağımbu arada o soğutucu ile 3600X (bende de aynı işlemci var) hangi ayarlarda kaç derece alıyorsunuz acaba stress testinde.
Ben 3600x ile arctic soğutucu kullanarak Cinebench r20 testinde en son 67 derece gördüm.

Geri
Yukarı