Aryond A27 v1.2 nereden alınır?

Bütçe
6-7.5k

BeratKzmz

Hectopat
Monitör
Aryond A27 V1.2
Geçen günlerde internet kafeye gittim ve monitörler Aryond A27 v1.2'ydi gayet beğendim ve kullanışlı geldi. 6K da çok pahalı bir fiyat değil. Bu monitör alınır mı? Hangi mağazadan alabilirim Vatan'da vs. satılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden hocam yaklaşık 16 saat kullandık abimle beraber çok keyifli ve kullanışlı gelmişti bize hatta ben abime Rampage 144Hz alalım dedim 2000 daha koy internet kafedekilerden al dedi o kadar memnunduk.

Monitörler ve piyasası hakkında bilginiz olmadığı belli.
Rampage, Game Booster, Casper, Monster gibi fason ve sıfır kaliteden oluşan monitörleri önermediğimizi bildirmek istiyorum.
A'dan Z'ye monitörün kalitesini vermeyen ürünleri ülkemizde satıyorlar.
Gözünüze güzel geldiği için monitör alınmaz.
Almakta ısrarcıysan mağazalarında bulunuyor. Oturduğun yeri bilmiyorum ama İstanbul'da her gün önünden geçiyorum.
Onun harici E-ticaret platformlarında mevcut.

1687604401546.png

Monitörler ve piyasası hakkında bilginiz olmadığı belli.
Rampage, Game Booster, Casper, Monster gibi fason ve sıfır kaliteden oluşan monitörleri önermediğimizi bildirmek istiyorum.
A'dan Z'ye monitörün kalitesini vermeyen ürünleri ülkemizde satıyorlar.
Gözünüze güzel geldiği için monitör alınmaz.
Almakta ısrarcıysan mağazalarında bulunuyor. Oturduğun yeri bilmiyorum ama İstanbul'da her gün önünden geçiyorum.
Onun harici E-ticaret platformlarında mevcut.

Eki Görüntüle 1834469
Hocam monitörler hakkında gerçekten bir bilgim yok olduğunu da idda etmedim zaten sadece uzun süre oyun oynadığımı ve hoşuma gittiğini söyledim bu minimallerde kaliteli bir monitör önerirseniz çok memnun olurum.

Hocam monitörler hakkında gerçekten bir bilgim yok olduğunu da iddia etmedim zaten sadece uzun süre oyun oynadığımı ve hoşuma gittiğini söyledim bu minimallerde kaliteli bir monitör önerirseniz çok memnun olurum.

27 inç istiyorsanız önerim şu ikisidir.

AOC daha üstündür. Fakat bir tık pahalıdır. Gigabyte'nin bu 27 inç modeli aramıza yeni katıldı. 24inç olan modeli çok sattı ve satmaya devam ettiği için önerilebilir ve alınabilir. Bu iki monitör Monster'ı havada tokatlar. Monster VA panel. Ghostingi gözünüz nasıl görmüyor anlamıyorum.

24 inç model istersen HP Omen 25i (22J05E9) Monitör bunu öneririm. Rakibi yoktur. Tek eksiği ergonomi.

27 inç istiyorsanız önerim şu ikisidir.

AOC daha üstündür. Fakat bir tık pahalıdır. Gigabyte'nin bu 27 inç modeli aramıza yeni katıldı. 24inç olan modeli çok sattı ve satmaya devam ettiği için önerilebilir ve alınabilir. Bu iki monitör Monster'ı havada tokatlar. Monster VA panel. Ghostingi gözünüz nasıl görmüyor anlamıyorum.

24 inç model istersen HP Omen 25i (22J05E9) Monitör bunu öneririm. Rakibi yoktur. Tek eksiği ergonomi.

Hocam 27" olmasına gerek yok genelde rekabetçi oyunlar oynuyorum CS, Valorant vs. ve ekranın kavisli olması beni daha çok oyunun içinde hissetiriyor ekran boyutu da büyük olursa daha iyi ve hocam kızmayın ancak ghosting dediğiniz olayı açıkçası ne olduğunu bilmiyordum internetten okudum sanırım Motion blur gibi bir şey eğer öyle bir şeyse aslında göze iyi geliyor hocam.

Hocam 27" olmasına gerek yok genelde rekabetçi oyunlar oynuyorum CS, Valorant vs. ve ekranın kavisli olması beni daha çok oyunun içinde hissetiriyor ekran boyutu da büyük olursa daha iyi ve hocam kızmayın ancak ghosting dediğiniz olayı açıkçası ne olduğunu bilmiyordum internetten okudum sanırım Motion blur gibi bir şey eğer öyle bir şeyse aslında göze iyi geliyor hocam.

Ghosting VA panellerde olağan bir durumdur. Aşırısı göz yorar ve keyif kaçırır. VA panellerin tepkimesi düşüktür. Smearing'de peşinden gelir. Bulaşan bir görüntü hızlı nesneler üzerinde sıkıcı bir görüntü oluşturur.

1611076253923.png

Attığım resim ghosting örneğidir. Ben bunu bilerek birine alın diyemem.
240Hz monitör alabilirsin. İstersen ama flat yapılı. Samsung Odyssey G4 25" LS25BG400EUXUF (S25BG40) Monitör

Curved'de ısrarcıysan HP X27c (32G13AA) Monitör bunu öneririm. Bu da HP'nin kalitesini bildiğim için.

Ghosting VA panellerde olağan bir durumdur. Aşırısı göz yorar ve keyif kaçırır. VA panellerin tepkimesi düşüktür. Smearing'de peşinden gelir. Bulaşan bir görüntü hızlı nesneler üzerinde sıkıcı bir görüntü oluşturur.

Eki Görüntüle 1834493

Attığım resim ghosting örneğidir. Ben bunu bilerek birine alın diyemem.
240Hz monitör alabilirsin. İstersen ama flat yapılı. Samsung Odyssey G4 25" LS25BG400EUXUF (S25BG40) Monitör

Curved'de ısrarcıysan HP X27c (32G13AA) Monitör bunu öneririm. Bu da HP'nin kalitesini bildiğim için.
Hocam ben kendi istediğim monitörü alsam ve eğer bu sorun bu kadar gözümü yorarsa ghosting var diyip iade alsam benden kaynaklı olmadığı için iade almak zorunladar değil mi ?

Geri
Yukarı