Aryond A27'de 1920x1080p yapınca oyun kasıyor

BUGR4H4NNN

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. 1024x768'de oyunlarda sıkıntı yok ama Full HD'ye alınca oyun oynanmıyor.
i510600K.
Z490P.
RX 6600 XT ekran kartım var. Monitör mü bozuk acaba anlayamadım. Bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar merhaba. 1024x768'de oyunlarda sıkıntı yok ama Full HD'ye alınca oyun oynanmıyor.
i510600K.
Z490p.
RX 6600 XT ekran kartım var. Monitör mü bozuk acaba anlayamadım. Bilgisi olan var mı?

Aynısını kullanıyorum. Sorun yaşamıyorum dostum.

Aynısını kullanıyorum. Sorun yaşamıyorum dostum.

Driverlerinin hepsi güncel mi kontrol et istersen.

Son düzenleme:
Full HD TV ile denedim, yine aynı. Kafayı yiyeceğim.

Arkadaşlar sebebini buldum. 1 yıldır bilgisayar sökmediğim için monitör kablosunu tutup ana karta takmışım. Bilgisayarcıya monitör ve kasa ile gittim adam ekran kartına takınca dedim hay benim aklı başında olmayan kafam Allahtan esnaf çıktı para istemedi bide DP kablosu bozuk diye extra DP kablosu almıştım en azından orjinali yedekde duruyor

Son düzenleme:
Full HD TV ile denedim, yine aynı. Kafayı yiyeceğim.

Arkadaşlar sebebini buldum. 1 yıldır bilgisayar sökmediğim için monitör kablosunu tutup anakarta takmışım. Bilgisayarcıya monitör ve kasa ile gittim adam ekran kartına takınca dedim hay benim aklı başında olmayan kafam Allah'tan esnaf çıktı para istemedi bir de DP kablosu bozuk diye extra DP kablosu almıştım en azından orijinali yedekde duruyor.

Adam acıyıp para istememiş :D bunun parasını alırsam işim zor hesabını nasıl veririm diye düşünmüştür :D

Yeni konular

Geri
Yukarı