Aşağıdaki görselin 1366*768 boyutu nasıl bulunur?

Linkin içine girer bakarsın işine yarayabilecek olanlardan birini seçersin. Olmadığının farkında olduğum için link olarak paylaştım zaten. Neyin agresifliği bu?

Neden kızıyorsunuz? Agresiflik derken? Ben yapabilecek olsam kendim yaparım. Bir format istedim, boyutlandırabilecek kişiler vardır o yüzden buraya yazdım.

@kino Resmi nasıl bulduğunuzu anlatır mısınız hocam?

Konu sahibinin paylaştığı görsele sağ tıklayıp Google içinde ara dedim ve görsellerde tüm boyutlara tıkladım. Tabii burada kırpılmış halleri çıkıyor yalnızca. Bu görsellerden birisine tıkladığında ise hemen altında benzer görselleri görebiliyorsun. Karşıma kırpılmamış hali çıktı (yuvarlak ile işaretledim). Ona da tıkladığında veya sağ tıklayıp aynı şekilde arattığında görselin orijinaline ulaşıyorsun.

Screenshot_1.jpg

Konu sahibinin paylaştığı görsele sağ tıklayıp Google içinde ara dedim ve görsellerde tüm boyutlara tıkladım. Tabii burada kırpılmış halleri çıkıyor yalnızca. Bu görsellerden birisine tıkladığında ise hemen altında benzer görselleri görebiliyorsun. Karşıma kırpılmamış hali çıktı (yuvarlak ile işaretledim). Ona da tıkladığında veya sağ tıklayıp aynı şekilde arattığında görselin orijinaline ulaşıyorsun.

Eki Görüntüle 1279645
Çok teşekkür ederim detaylıca anlattığınız için 🙂

Geri
Yukarı