Aşağılayan öğretmeni şikayet etmeli miyim?

Matematik hocamın ortaokuldayken "kafam almıyor, anlamıyorum" demem üzerine senin beynin yok ki demesi ve sinir haliyle eve gidip anneme şikayet etmem geldi de aklıma, adam benden özür bile dilemişti işin sonunda.

Şikayet edin hocam, kimseye hakkınızı yedirmeyin. Öğretmen, öğretmenliğini bilecek.

Merhaba arkadaşlar. Bugün dersteyken beni bir hoca aşağıladı. Sınavından düşük aldım hoca ise notuma 50 girmiş bugün dersteyken lanet olsun içimdeki hayvan sevgisine sana 50 girdim dedi ve ben buna bayağı bozuldum. Bu hocayı kimse sevmez bacak bacak üstüne atmak saygısızlık ancak atan arkadaşlara bu genç yaşta bu güzel bacaklarına bir şey olsun istemiyorsan bir daha bacak bacak üstüne atma diyor ve derste siyaset yaptığı oluyor. Ben bu hocayı şikayet etsem CİMER'e müfettiş gelir mi? Bir şey çıkar mı?(bu davranışı yapan hoca özel okulda ve herkese karşı böyle artis hoca)

CİMER'e hemen gitmek doğru olmaz.
CİMER her türlü şikayeti pek takmıyor, en iyisi okul idaresiyle konuşun. Daha da inandırıcı olması için birkaç kişi bile gidebilirsiniz, bu tip hocalar zaten dersi işkence oluyor. Bizim okulda da var bir tane kendini bir şey sanan.

Yeni konular

Geri
Yukarı