Asansör çalışınca internet gidiyor

Fatihh.T

Centipat
Daha fazla  
Binaya taşındığımdan itibaren asansör çalışınca internet gidiyor. Asansör durunca geri geliyor. Netflix'den film izlerken asansör çalıştığı anda film duruyor. Aynı şey telefonda da geçerli. Bilgisayarda oyun oynarken asansör çalışınca bilgisayara çok garip bir şeyler oluyor.
Bu bilgisayara bir zarar verir mi, bu durumdan nasıl kurtulabilirim?

Binaya taşındığımdan itibaren asansör çalışınca internet gidiyor. Asansör durunca geri geliyor. Netflix'den film izlerken asansör çalıştığı anda film duruyor. Aynı şey telefonda da geçerli. Bilgisayarda oyun oynarken asansör çalışınca bilgisayara çok garip bir şeyler oluyor.

Yöneticinizle konuştunuz mu? Bu çok tuhaf bir durum.

Ay kardeşim vallahi çok güldüm ama durum şu anladığım kadarıyla bina yalıtımınız son derece sinyal geçirmez olduğu için elektronik bir kafes sistemi yani asansör sinyali kendine çeker.
sanırım sinyali 1. kata götürüyor senin kata gelince sinyal geri geliyor :D abi çok komik inşallah trolldür.

Forumda 1-2 konu açılmış bu tuhaf sorun hakkında. Asansör fazla elektrik harcıyor ve evlere yeterli güç sağlanamıyor gibi yorumlar gelmiş. Ama kesin bir çözüm yok. Bence yöneticinizle konuşun Asansör teknik servisiyle iletişim kursunlar.

Eski oturduğum evde asansör vardı hiç böyle şeyler duymadım şayet gerçekse genel olarak görülen bişey değil elektrikle alakalı bi eksiklik vardır apartmanda..

Çözüm bulabildin mi? Yeni hat çektirdim bugün fakat hala devam ediyor aynı şekilde maalesef. Elektrikçi de anlamadım ben diyor. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı