Asansör Simulator nasıl gidiyor?

Daha bitmedi mi bu muhabbet? Oyun falan gelmez. Bir kod bile yazıldığını sanmıyorum. Şöyle olacak, böyle olacak demekten ve paint terk birkaç görsel dışında ne geldi de bu kadar konuşuluyor? PC kötü, dedem doğurdu, küresel ısınma sebebiyle PSU yandı gibi bahanelerle gider bu iş. :)

Böyle söylemeniz, heves kırmaktan başka ne işe yarıyor? İstemiyorsanız oynamayabilirsiniz ancak heves kırmanın manası yok.

Daha bitmedi mi bu muhabbet? Oyun falan gelmez. Bir kod bile yazıldığını sanmıyorum. Şöyle olacak, böyle olacak demekten ve paint terk birkaç görsel dışında ne geldi de bu kadar konuşuluyor? PC kötü, dedem doğurdu, küresel ısınma sebebiyle PSU yandı gibi bahanelerle gider bu iş. :)

İnce bağırsağım kalınlaşmış yapamıyorum :d .Ha bu arada dediğiniz sadece heves kırma yani adam profesyonel değil Rockstar EA CDPR değil sürmesi normal lütfen adamın hevesini kırmayın.

Hocam en azından bir emek vardır. Motive edelim sahibini. Evet, kodlama işleri biraz sıkıntı ama belki @Webcam kullanan insan kurs satın aldı ya da bir eğitim gördü? En azından yapmaya çalışıyor. :)

İnce bağırsağım kalınlaşmış yapamıyorum :d .Ha bu arada dediğiniz sadece heves kırma yani adam profesyonel değil Rockstar EA CDPR değil sürmesi normal lütfen adamın hevesini kırmayın.
Heves kırma değil. Hiçbir şey yapılmamış ve yapılmıyor ama sürekli röportaj veriliyor. :D Yukarı aşağı hareket eden bir kutu bile yapılsa bence sorun yok. Geliştirilir gerekirse. Onun bile çıkmayacağına eminim.

@Affansen Hiçbir gelişme gördünüz mü?Benim görmediğim bir gelişme varsa kusuruma bakmayın. Varsa yoksa hayaller konuşuluyor. :)

Heves kırma değil. Hiçbir şey yapılmamış ve yapılmıyor ama sürekli röportaj veriliyor. :D Yukarı aşağı hareket eden bir kutu bile yapılsa bence sorun yok. Geliştirilir gerekirse. Onun bile çıkmayacağına eminim.
Hocam, daha kod filan yazılmamış olabilir, ama yazılmayacağı anlamına gelmez. Zaten hemen çıkacak denmemiş ki. Zamanla göreceğiz, şimdiden bir şey demek doğru değil.

Bir de oyun motoru Unity mi Unreal Engine mi?
Sadece merakımdan soruyorum :)
Şu anlık Unity
Kimlere ücretsiz? Benim için para sorun değil, 100'de olsa 1000'de olsa çok beğenirsem her oyunu alırım. Tek merak ettiğim kimlere ücretsiz.
Yakın zamanda açıklayacağım hocam.

@Affansen Hiçbir gelişme gördünüz mü?Benim görmediğim bir gelişme varsa kusuruma bakmayın. Varsa yoksa hayaller konuşuluyor. :)
Yapıyorum da hocam, yaptığım oyun daha çıkmadı. Ve yakın zamanda da çıkacak gibi gözükmüyor. Kendi başıma yapıyorum, elimden de anca bu geliyor. Her detayı paylaşırsam oyunun nasıl bir eğlencesi olarak?

Arkadaşa katılıyorum.

Geri
Yukarı