Asansörde kaldım, ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dostum ben aradayken asansörde kaldım. Görevli kişi bir şekilde çalıştırdı ve çıktım. Asansörü tutan elektrik değil halat. Ayrıca kapıların kilit yerleri var anahtar olduğu sürece açılabiliyor.
Doğrudur. Elektrik değil halat tutuyor evet de, demek istediğim elektrik geldikten sonra birisi çağırırsa asansör hareket edebilir. Yani kapı açıkken hareket etmeye müsaade edeceğini sanmıyorum ama olur ya, riske girmeye gerek yok.

Normalde böyle kurtarma yapılıyor zaten, biliyorum. Ancak bir bilenin yönlendirmesi ve kontrolü olmadan yapılmasın demek istedim ben sadece. Sonuçta ileride bu konuyu okuyacaklar da olabilir. Farklı şeyler düşünüp deneyebilirler. O yüzden belirtmek istedim.

Doğrudur. Elektrik değil halat tutuyor evet de, demek istediğim elektrik geldikten sonra birisi çağırırsa asansör hareket edebilir. Yani kapı açıkken hareket etmeye müsaade edeceğini sanmıyorum ama olur ya, riske girmeye gerek yok.

Normalde böyle kurtarma yapılıyor zaten, biliyorum. Ancak bir bilenin yönlendirmesi ve kontrolü olmadan yapılmasın demek istedim ben sadece. Sonuçta ileride bu konuyu okuyacaklar da olabilir. Farklı şeyler düşünüp deneyebilirler. O yüzden belirtmek istedim.
Hocam, Webcam kullanan insan kim? Foruma uzun zamandır girmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlamadığım şey şu, yanınızda laptop varsa telefon da vardır, telefonu kullanmak yerine PC'yi kurup burada konu açmak yerine birisini arasaydınız ya direkt? Çekmiyorsa da Laptop ile yazdığınıza göre Wi-Fi vardır, mesaj atabilirdiniz.
Aradık hocam, geliyorlarmış.

Asansörde kalıyorsun ve hemen aklına Technopat mı geliyor ? Buradan hiç birimiz seni ışınlanıp kurtaramayız. İnternette araştırabilirsin ve konu hiç ciddi durmuyor.
Kaç defa anlatayım hocam? Aradık gerekli yerleri.
Sadece yardımınız olabilir mi diye sordum.

Arkadaşlar birisi cevap versin @Webcam kullanan insan kim niye etiketliyorsunuz
Asansörlerle ilgili paylaşımlarda bulunan yardımsever bir arkadaş. Neden asansör ben de anlamadım. 🙂
Tamamdır hocam, teşekkürler. Geliyorlar, çıkartırlar herhalde inşallah.

Yardımı olan olmayan herkese teşekkür ederim. Gerekli ekip geldi.

Konuyu trollemeseydiniz iyiydi.

Eve çıktıktan sonra tekrar bakacağım. Cevabınızı istiyorum. @Webcam kullanan insan kim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı