Asansörde kaldım, ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Webcam kullanan insan
Konu troll bu arada.
O kim hocam?
Masaüstüyü yanınına mı aldın? :D Dizüstü ise tamam.
Dizüstü.
Asansörde konu açmana mı şaşıralım?
Yoksa asansöre bilgisayar getirmene mi?
Hocam, bir yere götürdüm. Niye şaşırıyorsunuz?
Laptoptan yazıyordur :D Genius.
Evet.

Asansörde kalmadığınızı tahmin ediyorum fakat; asansörde zil tuşu olacak ona basılı tutun. Eğer ki sorumlu bir kişi varsa gelecektir. Kapıya vurun. Kapıdan çıkabilecek bir şekildeyseniz kapıyı açtığında çıkarsınız. Eğer o durumda değilseniz görevli kişiye söyleyin. Elektriklerle oynayarak bir şekilde asansörü hareket ettirir.
Sağ olun hocam. Aradık yöneticiyi, geliyorlarmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asansörün içinde arıza durumunda aranması gereken numaraların yazdığı bilgilendirme kağıtları var. Kabinin içinde bir yere yapıştırılmış halde duruyor olsa gerek.

Kapıdan çıkabilecek bir şekildeyseniz kapıyı açtığında çıkarsınız.
Kapı açıkken asansör hareket etmiyor olması lazım ama emin değilim. Olası bir arıza durumu da var. Aradayken elektrik gelirse çok çok tehlikeli olabilir sonucu. Kendi kafanıza göre bunu denemenizi önermem.

Arkadaşlar asansörde kaldım, ne yapmam gerekiyor?
Acil durum için asansörlerde alarm ve telefon tuşu bulunur. Alarm tuşuna basılı tutun ve sakin olun. Havalandırma varsa aktif hale getirin. Eğer yoksa sakin olun ve alarm tuşuna basmaya devam edin. Binadaki insanları arayın veya asansör şirketini arayıp bilgileri verin. Sakin olun eğer sakin kalamazsanız ve havalandırma çalışmıyorsa daha çok oksijen tüketirsiniz. Sabırlı olun yere oturun ve yardımın gelmesini bekleyin.

Asansörün içinde arıza durumunda aranması gereken numaraların yazdığı bilgilendirme kağıtları var. Kabinin içinde bir yere yapıştırılmış halde duruyor olsa gerek.
Aradık hocam.
Acil durum için asansörlerde alarm ve telefon tuşu bulunur. Alarm tuşuna basılı tutun ve sakin olun. Havalandırma varsa aktif hale getirin. Eğer yoksa sakin olun ve alarm tuşuna basmaya devam edin. Binadaki insanları arayın veya asansör şirketini arayıp bilgileri verin. Sakin olun eğer sakin kalamazsanız ve havalandırma çalışmıyorsa daha çok oksijen tüketirsiniz. Sabırlı olun yere oturun ve yardımın gelmesini bekleyin.
Yaptık hocam, onları. Yönetici başka binada oturuyor, onu da aradık. Mobil kapı yönetici.
Kapı açıkken asansör hareket etmiyor olması lazım ama emin değilim. Olası bir arıza durumu da var. Aradayken elektrik gelirse çok çok tehlikeli olabilir sonucu. Kendi kafanıza göre bunu denemenizi önermem.
Tamam hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum ben aradayken asansörde kaldım. Görevli kişi bir şekilde çalıştırdı ve çıktım. Asansörü tutan elektrik değil halat. Ayrıca kapıların kilit yerleri var anahtar olduğu sürece açılabiliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı