Asansörüm ses yapıyor, neden?

Mesajı erken attınız. Adamınızı almak istiyorsanız içinde GTA 5 olan Epic Games hesabı verin. Şu anda yaşıyor tek kelimemle öldürebilirim.
Emin misin?
Onlar en kötüsü. Sırf o tür asansörlere binmemek için 30 kat bile çıkarım.
Bence de.

Dostlar asansörde kaldım diye resim atacaktım, Google'da "asansörde kaldım" diye aratınca benim 3-4 ay önce asansörde kalıp paylaştığım fotoğraf çıkıyor :D

asnsör.PNG

Konu dışı ama asansör düşerken son anda zıplasak ne olur?
Bunla ilgili konularım ve konularımda mesajlarım mevcut, araştırabilirsiniz.

Eskiden bindiğim asansörde güvenlik kapısı bile yoktu. Asansör yaklaşık 25 yıllıktı. Hatta birisi asansör giderken kapının arasına elini sıkıştırmış diye duydum. Neyse ki sonradan güvenlik kapısı taktılar.

Eskiden bindiğim asansörde güvenlik kapısı bile yoktu. Asansör yaklaşık 25 yıllıktı. Hatta birisi asansör giderken kapının arasına elini sıkıştırmış diye duydum. Neyse ki sonradan güvenlik kapısı taktılar.
Doğru olması biraz imkansız. Asansörlere kontroller yapılıyor, açmazlar asansörü.
Allah'ım kuyuya bak tuvaletimden kirli.
Çok yakın arkadaşınız asansör mü? Eğer öyleyse arkadaşınızı iyi tanıyorsunuz. 😁
Hocam ben asansörcüyüm.
Ne işlevli olmuştur o şimdi.
Demi...

Doğru olması biraz imkansız. Asansörlere kontroller yapılıyor, açmazlar asansörü.
Hocam açmazlar derken çalıştırmazlar anlamında söylediyseniz öyle yapmadılar. Sürekli çalışıyordu asansör. Ha birisinin eli sıkışmış konusu doğru olmayabilir onu bilemem.

Bizim apartmanın çocukları sağolsun asansörün düğmelerine bilgisayar klavyesi gibi abandıkları için arıza çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı