Asansor Simulator Giriş Ekranı

İlk başta öyle yapacaktım. Herkese ücretsiz dağıtacaktım. Sonra şöyle düşündüm;
Beni linçleyenlere, beni sevmeyenlere, beni tersleyenlere niye oyunum ücretsiz olsun ki?
Sizlere atabilirim ama ücretsiz.
Hocam ben 9 yıla aşkın süredir asansörlerde uğraşıyorum ve bu formda kimseyi linç ettiğimi dahi hatırlamıyorum.
Yapacağım onları hocam. Şu bilgisayarım bir gelsin.

Teşekkürler hocam.

Ekleriz hocam, problem değil. Saydıklarım forumdaki bütün konularıma destek olan insanlar.

Steam hocam. Sanırım sorunuz bu.

Ekleme : Şu kişilere de ücretsiz ;
@SkyRose
@Lyrinx
Hocam asansör oyunu arıyordum bayadir bana da bedava yapabilirmisiniz ve asansör ile ilgili yazdığınız konuların çoğu doğru asansorcu tanıtım var ona sordum

Hocam ben 9 yıla aşkın süredir asansörlerde uğraşıyorum ve bu formda kimseyi linç ettiğimi dahi hatırlamıyorum.

Hocam asansör oyunu arıyordum bayadir bana da bedava yapabilirmisiniz ve asansör ile ilgili yazdığınız konuların çoğu doğru asansorcu tanıtım var ona sordum
Teşekkür ederim hocam. Malum, sistem fiyatları falan belli. O yüzden sistem toplayamıyorum. Biraz ucuzlarsa ve ekran kartı piyasaya girerse sistem toplayacağım. Ardından oyunu geliştirmeye devam edeceğim, zaten forumdan DevLog şeklinde de paylaşırım o zaman.
Yok, yakın zamanda tekrar girişimlerim oldu.

İyi ki bunu yazmışım, yoksa ne zaman sorarsam, hep negatif cevaplar alıyordum.
Çünkü hocam her zaman belirtiyorum, sistem toplayabilsem aslında DevLog şeklinde paylaşacağım ancak hem dolar kuru, hem de ekran kartı olmamasının sebebinden dolayı olmuyor.

Geri
Yukarı