Çözüldü Asassins Creed Valhalla açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bklead

Femtopat
Daha fazla  
1607251409802.png

Arkadaşlar merhaba, 2 gün önce Uplay üzerinden Assassin's Creed Valhalla yükledim ancak oyun bu ekranda takılı kaldı. D diskine kurmuştum silip tekrar yükleyip C diskine kurdum yine böyle kaldı. Sistemim i7.9 nesil 8.GB RAM 1050 GTX var 2 gündür uğraşmama rağmen oyun açılmıyor.

Bende de Monster Abra A7 V11.2.1 laptop var. (Intel Core i7 10750H 2.60GHz, 4 GB GDDR6 GTX 1650 ekran kartı, 16 GB RAM 500SSD) Oyunu dün yükledim kurdum, oyuna girişte siyah ekran geldi donup durdu. Minimum ayarla çektim yine aynı şekil çalışmadı. Baktım açacak gibi değil, iade ettim. Sorun ekran kartının yeterli olmaması mı acaba merak ettim.

Nasıl çözmüştünüz?

Hocam ekran kartı driverlarını güncelleyince düzeldi, FPS problemim de vardı. Razer Cortex yükledim. Şu an 104 FPS alıyorum.
Bende de Monster Abra A7 V11.2.1 laptop var. (Intel Core i7 10750H 2.60GHz, 4 GB GDDR6 GTX 1650 ekran kartı, 16 GB RAM 500SSD) Oyunu dün yükledim kurdum, oyuna girişte siyah ekran geldi donup durdu. Minimum ayarla çektim yine aynı şekil çalışmadı. Baktım açacak gibi değil, iade ettim. Sorun ekran kartının yeterli olmaması mı acaba merak ettim.
Hayır hocam bende 1050 var mecburen en düşük grafiklerde oynuyorum ama oyunda 15 saatin üzerinde vakit geçirdim. Bende başta açtığımda siyah ekran verip donuyordu. GeForce Experience’dan güncellemeleri yapınca oyun açıldı. Oyunu oynarken de belli crashlar verip donabiliyor sistemsel hatalar değil oyunla alakalı hatalar çünkü ben oyunu oynamak için tüm sistemi silip tekrar kurdum ramlar vesaire hata kontrolleri yaptım. Buradan yardımcı oldular hata oyunda yeni güncellemelerle düzeliyor yavaş yavaş.

Geri
Yukarı