Asetto Corsa Gamepad algılamıyor

Assetto Corsa oynayacağım da, bu PS4 DualShock denedim olmadı. Philips denedim olmadı oyun algılamıyor gamepadi. Nasıl çözeceğim bunu?

Hocam Xbox 360 ce veya joy to Key diye bilgisayar uygulamaları var. Bunlar her oyunlarda geçerli sadece uygulamaya girip gamepadini tak ve kısayola girip etkinleştir ayarlarını yap PC'den. Ben FIFA 14 oynarken gamepad ayarlama yoktu pesteki gibi ama bunlarla GTA'yı bile ayarlayabilirsin çalışmama gibi bir lüzumsuzluğu yoktur linkleri de aşağıya koyuyorum iyi günler.

X360ce :Xbox 360 Controller Emulator

Joytokey :JoyToKey - Download the Latest Official Version

Eğer ki kullanamadıysan bana yaz ve YouTube'den bak ayarlama şeylerini falan bulamazsan yaz.

Hocam Xbox 360 ce veya joy to Key diye bilgisayar uygulamaları var. Bunlar her oyunlarda geçerli sadece uygulamaya girip gamepadini tak ve kısayola girip etkinleştir ayarlarını yap PC'den. Ben FIFA 14 oynarken gamepad ayarlama yoktu pesteki gibi ama bunlarla GTA'yı bile ayarlayabilirsin çalışmama gibi bir lüzumsuzluğu yoktur linkleri de aşağıya koyuyorum iyi günler.

X360ce:Xbox 360 Controller Emulator

Joytokey:JoyToKey - Download the Latest Official Version

Eğer ki kullanamadıysan bana yaz ve YouTube'den bak ayarlama şeylerini falan bulamazsan yaz.

Hocam bir yardım etsen Discord falan var mı?

X360ce :Xbox 360 Controller Emulator

Joytokey :JoyToKey - Download the Latest Official Version

kardeş bi yardım etsene

Yeni konular

Geri
Yukarı