Ashampoo uninstaller kullanılır mı?

Bu arkadaşın üzerine Uninstaller tanımam. Dediğiniz programı da ilk defa sizden duydum.

Bu arkadaşın üzerine uninstaller tanımam. Dediğiniz programı da ilk defa sizden duydum.

Bu ürün ücretsiz:) Arkadaşın dediği ücretli bir ürün yıl başı hediyesi olarak dağıldı ben de araştırma yaparken bu konu çıktı.

Ücretli olarak revo uninstalleri tavsiye ederim. Ücretsiz ise hibit uninstalleri tavsiye ederim. Ben yıllardır hibit uninstalleri kendi bilgisayarımda kullanıyorum. Çok memnunum. Bir kere bile bilgisayarımda aksaklığa sebep olmadı. Diğer farklı uygulamaları pek tavsiye etmiyorum çok fazla farklı özellik sunuyorlar hem bilgisayara yük oluyor hem de bilerek veya bilmeyerek bilgisayarınıza zarar verebiliyorsunuz.

Arkadaşlar sorum başlıktaki gibidir. Ashampoo unınstaller nasıldır? Önerir misiniz? Teşekkürler şimdidien :)

Ashampoo markası alanında dünyanın en başarılılarından ve en büyüklerinden birisidir.
Winoptimizer ve antispy Pro yazılımları dünyaca ünlüdür.

Ashampoo uninstaller yazılımının en büyük rakibi IObit uninstaller yazılımıdır.
Her iki yazılımda kurulumda sırasında izleme, kaldırma sonrası otomatik artık temizliği ve diğer 3.parti kaldırıcıların işlemlerini takip ederek onların kaldıramadığı artıkları kaldırma özelliğine sahiptir.
Bu özelliklerin hepsi diğer 3.parti kaldırıcıların birçoğunda bulunmayan özellikerdir.

Hangisinin kampanya lisansını bulabiliyorsanız onu kullanın.

Geri
Yukarı