Ashwaganda anksiyete için kullanılır mı?

0ndrylmz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, anksiyete, çok düşünme ve takma gibi sorunlarım var. Olaylara aşırı tepki veriyorum. Ashwaganda iş yapar mı? Yaparsa hangi marka, hangisi iyi iş yapar? Çünkü üst safhada bendeki bu problem.

Hayır kullanmayınız, yüksek seviyedeyse kesinlikle psikoloğa gidip tedavi olunuz. Benim de yüksek anksiyete (kaygı) sorunum var bu arada, ben de psikoloğa gidiyorum. Bu sorunu tek başına atlatmanız çok zor.

Hayır kullanmayınız, yüksek seviyedeyse kesinlikle psikoloğa gidip tedavi olunuz. Benim de yüksek anksiyete (kaygı) sorunum var bu arada, ben de psikoloğa gidiyorum. Bu sorunu tek başına atlatmanız çok zor.

Pekii, ilaç tedavisi mi alıyorsunuz? Faydasını gördünüz mü?

Ben ashwaganda kullanıyorum anksiyete değil ama az da olsa rahatlatır bir de spor falan yapıyorsan performans arttır ben aldım alınca bağırasım geliyordu mentali fena yapıyor.

Öncelikle anksiyete ilaçsız geçmez. Psikologla falan olacak iş değil. Psikiyatriye gideceksin ve durumuna uygun olan ilacı yazdırıp kullanacaksın. İkincisi bu rahatsızlık üç beş ayda düzelmez. Senelerce ilaca devam etmen gerekir.​

Yeni konular

Geri
Yukarı