Aşı karşıtları hasta olunca ne yapıyor?

m1cope

Kilopat
Hasta olunca ben doktora gidiyorum. Bana bir ilaç veriyor. Herkes gibi içinde ne olduğunu ve ne zaman kullanmam gerektiğini bilmememe rağmen doktor ne dediyse iyileşmek için kullanıyorum. Aynı doktor bana bu sefer hastalığı kolay atlatmak için tekrar içinde ne olduğunu bilmediğim bir aşı öneriyor. Ben de gidip tekrar doktorun dediğini yapıyorum. Çünkü yıllarca eğitim almadığım için bilmiyorum.
Peki aşı karşıtı olanlar ne yapıyor bu sırada? Hasta olunca doktora gitmiyor mu?

Hasta olunca ben doktora gidiyorum. Bana bir ilaç veriyor. Herkes gibi içinde ne olduğunu ve ne zaman kullanmam gerektiğini bilmememe rağmen doktor ne dediyse iyileşmek için kullanıyorum. Aynı doktor bana bu sefer hastalığı kolay atlatmak için tekrar içinde ne olduğunu bilmediğim bir aşı öneriyor. Ben de gidip tekrar doktorun dediğini yapıyorum. Çünkü yıllarca eğitim almadığım için bilmiyorum.
Peki aşı karşıtı olanlar ne yapıyor bu sırada? Hasta olunca doktora gitmiyor mu?
Eğer hasta olurlarsa genelde pişmanlık duyup düşünüyorlar ama bazen geri dönemezsin ve keşke demekle yetinirsin.

Bahsettiğim hastalık virüs değil. MEsela ağrı kesicide ne olduğunu bilmeden alırken aşıyı bilmeyip reddetmeleri.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İvermektin'in ne olduğunu bilmeden kullananların olduğu grupları gereksiz yere ağrı kesici kullanmasını garip bulmuyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı