Sınav gününde hasta olunca ne yapmalı?

Ajan1

Hectopat
Daha fazla  
Şu anda okulda hastayım ve bir sınavım okulun bitmesine yakın ve de eğer şimdi çıkarsam sağlık ocağından rapor alamayacağımdan, müdür yardımcısı sınava giremeyeceğimi söyledi. Cidden rapor alamaz mıyım ve ne yapabilirim?

Şu anda okulda hastayım ve bir sınavım okulun bitmesine yakın ve de eğer şimdi çıkarsam sağlık ocağından rapor alamayacağımdan, müdür yardımcısı sınava giremeyeceğimi söyledi. Cidden rapor alamaz mıyım ve ne yapabilirim?
Sağlık ocakları 5'e kadar açık eğer yetişebilirsen ve reşit değilsen ebeveyn ile başvurarak sağlık raporu alabilirsin.

Hayır, sağlık ocağına giderken randevuya gerek yok. Aileni ara, onlar da aile hekimini arayıp geleceklerini söylesin. Zaten sağlık ocağında girişte kayıt yapıp sıraya giriyorsunuz.

Bildiğim kadarıyla saat 12 ye kadar randevusuzlar girebiliyor hatta bununla ilgili bir yazı bile yapıştırmışlardı diye hatırlıyorum vede İstanbul'da olduğum için sağlık ocağında sıra olmadığı gün hatırlamıyorum.

Bildiğim kadarıyla saat 12'ye kadar randevusuzlar girebiliyor hatta bununla ilgili bir yazı bile yapıştırmışlardı diye hatırlıyorum ve de İstanbul'da olduğum için sağlık ocağında sıra olmadığı gün hatırlamıyorum.

Öyle bir sistem yok sıra alıp bekliyorsun o şehir hastanelerinde geçerli randevu.

Yardımcı olan herkese teşekkürler tenefüste bunları müdür yardımcısına söyleyecem. Kendisi rapor alınamayacağını söyledi ama deneyecem.

Yeni konular

Geri
Yukarı