Aşığım aşık diyenler toplansın

Artık aşk diye bir şey yoktur. Eski zamanlarda yaşanılan duygudur ve sadece filmlerde olur. Bu zamanda aşığım diyen kişinin aşkı, amacına ulaştığı zaman biter. En fazla sevmek vardır. Aşk ve sevmek arasındaki fark büyüktür. Seviyorum diyebilirsin fakat aşığım demek boyu aşan bir kelimedir. Hatta şimdiki ilişkilerde "aşk" diye sıfatlandırılan duygunun çoğu, sadece hoşlanmaktan ibarettir :)

Artık aşk diye bir şey yoktur. Eski zamanlarda yaşanılan duygudur ve sadece filmlerde olur. Bu zamanda aşığım diyen kişinin aşkı, amacına ulaştığı zaman biter. En fazla sevmek vardır. Aşk ve sevmek arasındaki fark büyüktür. Seviyorum diyebilirsin fakat aşığım demek boyu aşan bir kelimedir. Hatta şimdiki ilişkilerde "aşk" diye sıfatlandırılan duygunun çoğu, sadece hoşlanmaktan ibarettir :)

Üstat doğrudur bize bir yaratan böyle güzel duygu ama kullanan yok aşığım demek yürek ister herkeste yok işte.
Buyur dostum konuşalım dertleşelim.

Üstat konuşalım sıkıntı yok.
Aşk hastalık gibidir ama kafa yapan hastalık mutlu olursun sonra ise iş bitince seni bitirir.

Üstat doğrudur bize bir yaratan böyle güzel duygu ama kullanan yok aşığım demek yürek ister herkeste yok işte.

Üstat konuşalım sıkıntı yok.
Aşk hastalık gibidir ama kafa yapan hastalık mutlu olursun sonra ise iş bitince seni bitirir.

Anlatmam çok uzun sürmüştü, artık bir şey hissetmiyorum. Hâla onu iyi hatırlıyor ve yaptıklarına rağmen ona değer veriyorum. Aptallık işte.

Yanık ciğer kokusu geliyor...

Gelmez üstat 7 senedir cengiz kurtoğlu dinliyoruz gelmiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir kızı sevmiştim 3 saat yağrumun altında durakta bekledim.

Geri
Yukarı