Aşık olduğun kızla konuşmak

Dostum öncelikle kıza olmadığın biri gibi yaklaşma. Eğer aynı durakta iniyorsan veya biniyorsan durakta işi başlat derim ben. Otobüste tanışma olmaz bence yani saçma olur. En basitinden merhaba ile aç konuyu tanışabilir miyiz vs.. Geri kalan senin vizyonun ve o anki ruh haline göre değişir. Sadece absürt konuşma yeterli.

Önce Türkçe konuşmayı öğren istersen dilimizde bi gibi bakim gibi kelime var da benim mi haberim yok? Neyse eğer konu sahibine yardım etmeyeceksen boş yapmanın alemi yok mesaj atmak için atmışsın.

Önce Türkçe konuşmayı öğren istersen dilimizde bir gibi bakim gibi kelime var da benim mi haberim yok? Neyse eğer konu sahibine yardım etmeyeceksen boş yapmanın alemi yok mesaj atmak için atmışsın.

Bence senin canın sıkkın çatacak yer arıyorsun. Herkes düzgün konuşuyor da bir ben mi yanlış konuşuyorum. Biz çocuklarımızı okula geleceğini kurtarsınlar hem kendilerine hem ülkelerine Hem'de ailesine faydalı birer bireyler olsunlar diye gönderiyoruz. Böyle şeylerle vakit kaybetmesinler diye bilmem anlatabildim mi.
Ben boş konuşmuyorum da seni bilmiyorum.
Hayatımda daha saçma bir duyar görmemistim. Cidden bunu cercevelettirip odama asacağım.

Ne yaparsan yap.

Bence senin canın sıkkın çatacak yer arıyorsun. Herkes düzgün konuşuyor da bir ben mi yanlış konuşuyorum. Biz çocuklarımızı okula geleceğini kurtarsınlar hem kendilerine hem ülkelerine Hem'de ailesine faydalı birer bireyler olsunlar diye gönderiyoruz. Böyle şeylerle vakit kaybetmesinler diye bilmem anlatabildim mi.

Ne yaparsan yap.
hocam zaten bu yaşlarda sevgili işlerine heves oldukça fazla kusura bakma ama iyi duyar kasmışsın.Bu yaşta çocuğun ülkeyi kurtaracağını mı düşünüyorsun eminim ülkeye en faydası dokunan kişiler de bu yollardan geçti bırak da millet çocukluğunu yaşasın tek düze hayatı bir miktar şenlendirir en azından.

Ne yaparsan yap.
Demek ki 'çatan' tek kişi ben değilim. Oğlun senden bir gün aşk konusunda yardım istediğinde oğlum bu işlere takılma yürü derslerine diye itelersen çocuğun evlenecek yaşa geldiği zaman sap gibi gezdiğine oğlum evlen barklan artık diyeceksin. Rahat bırak çocuğunu hayatını yaşasın. Sizin gibi otoriter aileler yüzünden çocuklar asosyal olarak büyüyor. Sonra oğlum sen neden yalnızsın dediğinde gerçekler gün yüzüne çıkacak. Bunu genç kardeşinden tavsiye olarak alabilirsin.

Sonuna "(!)" koyabilirsin. Technopattaki saçma yorumlardan dolayı ayırt etmek zor.
İroni yaptığımda, ironi olduğunu söylemenin hiç bir anlamı kalmıyor. Söylediğim şeyin ironi olduğunu, 8 yaşında çocuk bile anlar.
15 yaşında bir gencin sevgilisi olmasını garip bulanlar var. Vay arkadaş işlerine gelince "AvrBiupa çok iyi abi, sevişmek tabu değil", işlerine gelmeyince "çocuğun sevgilisi mi olur, cici bebe yiyin".
Bana zerre mantıklı gelmiyor. Ülke farketmez. Reşit olmadan sevgili yapmak "BENCE" saçma. 16-17 belki ama 15'in erken olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı