Aşık olunan kızla nasıl yakınlaşılır?

llMichaell2

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar okuldaki bir kızdan hoşlanıyorum, kızın ismini vs. bilmiyordum,

Salı günü kızı tanıyan bir arkadaşıma kızı sordum falan güzel bir kız dedi, adını sordum bekle öğreneyim dedi (o da bilmiyormuş) sonraki ders kız bizim sınıftaydı arkadaşının yanında, arkadaşım da kızı çağırdı bak bu seni soruyor senin ismin neydi diye sordu kıza kız Elif dedi. Arkadaşım bana dönüp İbrahim kızın adı Elif dedi (kız da oradaydı) tabii ben utandım kız da utandı gülmeye başladı gitti. Arkadaşıma bari soyismini de sorsaydın dedim sonraki gün de eve giderken kız arkadaşları ile konuşuyordu. Aynı arkadaşım kızı yanımıza çağırdı (ben çağırayım dedim) kıza soyismini sordu ve tekrar bana bakıp kızın soyismini bana söyledi tabii ben yine gülerek utanarak arkadaşım kızdım ayıp falan diye kız da güldü gitti.

Cuma günü de arkadaşım kızı getirmiş tüm ortamın içinde benimle kızı tanıştıracak kız o esnada biriyle konuşuyordu bende arkadaşımı çekip bu ortamda olmaz deyip ortamdan kaçtım.

Şimdi ben bu kıza nasıl yaklaşabilirim? Kız biraz utangaç + başta biraz komik olaylar yaşadık.

İsmi soyismi ile Instagram'ını aradım bulamadım.
Bu kadar olayın ardından kıza karşı nasıl tavır sergilemeliyim, nasıl konuşmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı