Aşık olunan kızla nasıl vakit geçirilir?

Genelde uzun uzun yazınca kimse okumuyor. Ondan özet geçiyorum. 12'ye gidiyorum ve okulumda yaz okulu tarzi bir şey var. Haftalık deneme oluyor. Ve dürüst olacağım ben bu okuldan bir kıza aşığım. Kızla aynı sınıftayız. Ama hiç yalnız kalmıyor. Tek yalnız kaldığı zamanlar denemeden erken çıktığı zamanlar. Erken çıktığını görünce benim de denemeden erken çıkıp konuşasım geliyor odaklanamıyorum. Ne yapacağım ya da ne yapmalıyım? Kızı unutmak ya da boş vermek bir seçenek değil( ya da seçenek o kısmı tam düşünmedim).

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam konuşmak için denemeyi satma bence, her zaman kendi kendine faydan dokunuyor zaten hayatta.
Hocam odaklanamıyorum onun erken çıktığını görünce. Kalsam da performansım düşüyor. Sırf bundan hızli bitiriyorum. Ne yapıcam bilmiyorum. Gidip konuşacak cesaretimde yok. Tam da senesini buldu aşık olmakta :(

Önceliğin kendin olsun her zaman. Denemelerini de odaklanarak yap kızla konuşmak için erken çıkma. Zaten konuşacak cesareti de bulamıyorum diyorsun. Konuşacaksan da önce cesaretini topla ve boş bir zamanda (yalnız değilse bile rica et bir şekilde hallet) konuş kızla.

Önceliğin kendin olsun her zaman. Denemelerini de odaklanarak yap kızla konuşmak için erken çıkma. Zaten konuşacak cesareti de bulamıyorum diyorsun. Konuşacaksan da önce cesaretini topla ve boş bir zamanda (yalnız değilse bile rica et bir şekilde hallet) konuş kızla.
Adam akıllı Boş zaman yok maalesef. İki boş zaman var bir okul çıkışında eve giderken ki kısım. iki denemeden erken çıkmak. İlkini kullanamam çünkü bana tamamen ters oturuyor. Ondan 2. Olayı bir seferliğine yapıcam galiba.

Dostum bu sene bu işten en erken şekilde bırakmaya bak. Senden bir yaş büyük olarak yazıyorum. Çok pişman olursun. O kadar pişman olursun ki bir sene mezuna bırakırsın belki de.

Ben de çalışmadım geçen sene. Bu sene hem üniversiteye gidip hem de mezuna bırakma planım var. Benim yaptığım hatayı yapma...

Hocam odaklanamıyorum onun erken çıktığını görünce. Kalsam da performansım düşüyor. Sırf bundan hızli bitiriyorum. Ne yapıcam bilmiyorum. Gidip konuşacak cesaretimde yok. Tam da senesini buldu aşık olmakta :(
Uzatma sor kurtul. Olursa olur olmazsa da isine bak. 12. Sinifmissin hayatini kaydirma bi kiz uğruna.

2-3 tane kız arkim olmuştu ciddi düşündüğüm simdi şükrediyorum olmamislar diye. En düzgün kizi en son buldum ve evlendim. İlk bahsettiklerim beni kesin bitirirlerdi.

Kanka kızla biraz flört et eğer sana göreyse zaten flört ederken teklif edersin.
Baktınki baya kötü kız geçersin.
Flört ederken amacın abazalık değil ama arkadaşlıkta değil bunu unutma
Laf söyle işte sende güzel kızsın falan filen yani arkadaşçıl konuş ama arada iltifat et

Yani yanına git sınav sonucun nasıl, ne olmayı düşünüyon falan
Yanlız kalmasına gerek yok arkadaş ortamında sor öyle daha kolay.

Uzatma sor kurtul. Olursa olur olmazsa da isine bak. 12. Sinifmissin hayatini kaydirma bi kiz uğruna.

2-3 tane kız arkim olmuştu ciddi düşündüğüm simdi şükrediyorum olmamislar diye. En düzgün kizi en son buldum ve evlendim. İlk bahsettiklerim beni kesin bitirirlerdi.
Birazda yalnızlıktan hocam benim ki. Cok sık şehir değiştirdiğim için pek arkadaşım olmadi. Ondan birazda istiyorum.

Dostum bu sene bu işten en erken şekilde bırakmaya bak. Senden bir yaş büyük olarak yazıyorum. Çok pişman olursun. O kadar pişman olursun ki bir sene mezuna bırakırsın belki de.

Ben de çalışmadım geçen sene. Bu sene hem üniversiteye gidip hem de mezuna bırakma planım var. Benim yaptığım hatayı yapma...
Biliyorum pişman olacağımı ama dersleri bırakmıcam zaten. Sadece ne yapıcam pek bilmiyorum. Unutucaz artık. Yapmadığım iş sanki :( Hayatım boyunca platoniklikten oteye geçemedim.

Kanka kızla biraz flört et eğer sana göreyse zaten flört ederken teklif edersin.
Baktınki baya kötü kız geçersin.
Flört ederken amacın abazalık değil ama arkadaşlıkta değil bunu unutma
Laf söyle işte sende güzel kızsın falan filen yani arkadaşçıl konuş ama arada iltifat et

Yani yanına git sınav sonucun nasıl, ne olmayı düşünüyon falan
Yanlız kalmasına gerek yok arkadaş ortamında sor öyle daha kolay.
Onları soruyomda hocam yani pek flort olmuyo herhalde.

Ben de geçen sene yani 11'in başında aynı sınıfta bir kızdan hoşlanmış ve sonrasında aşık olmuştum. Derslere odaklanamıyordum ve çalışamıyordum, kız da çok bana göre değildi sırf kendi kendimi aşık etmişim. ilk sınavlar biter bitmez kıza açıldım ve reddetti. O günden sonra da kızın yüzüne bile bakmadım Instagramdan falanda çıkarttım aklıma gelmesin diye. Şu an mutluyum iyi ki açılmışım iyi ki reddetmiş, tecrübe etmiş oldum.

Sen de ne yap et bir yolunu bul, aşık adam ders çalışamaz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı