Asil 2.0 karambit alınır mı?

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Normalde böyle sorular sormam, hoşuma gideni alırım, ancak bu gerçekten düşündürdü. Şimdi, bu karambit, 3550 fiyatına göre güzel. Ancak zaten benim 4350 VP varken ve iyon karambit, yağmacı karambit gibi daha iyi skinler varken onları beklemeyip direkt bunu almak ne kadar mantıklı? Benim şahsi fikrim, saydıklarımdan iyon karambiti istiyorum. Belki onu da çok abartıyorumdur, kullananlar var mı?

1712819919476.png

Gece Pazarı ise:

1712819970173.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediğin ne varsa onu al hocam. Saydıklarının hepsini de alsan aklın yine asilde kalacak. Ben zamanında 560 TL 5700 vp ye alaz yelpaze aldım. Hesap dizerdim o vp ile iade ettim set diye de etmiyorlar. Daha sonra oyunu saldım, kafamı duvarlara vurdum.

Normalde böyle sorular sormam, hoşuma gideni alırım, ancak bu gerçekten düşündürdü. Şimdi, bu karambit, 3550 fiyatına göre güzel. Ancak zaten benim 4350 VP varken ve iyon karambit, yağmacı karambit gibi daha iyi skinler varken onları beklemeyip direkt bunu almak ne kadar mantıklı? Benim şahsi fikrim, saydıklarımdan iyon karambiti istiyorum. Belki onu da çok abartıyorumdur, kullananlar var mı?

Eki Görüntüle 2165232

Gece Pazarı ise:

Eki Görüntüle 2165233
Alınır.

İstediğin ne varsa onu al hocam. Saydıklarının hepsini de alsan aklın yine asilde kalacak. Ben zamanında 560 TL 5700 VP ye alaz yelpaze aldım. Hesap dizerdim o VP ile iade ettim set diye de etmiyorlar. Daha sonra oyunu saldım, kafamı duvarlara vurdum.

Aklim kalmayacak. Asil'i su an alasim yok. Hem daha degersiz daha ucuz oldugu icin, eskidi, hem de su anki Battle Pass bicagimla ayni cekis animasyonuna vs. sahip. Default bicak olsaydi yine bir süre tatli gelebilirdi.

Tabii ki asil alinir, 3550 aralarinda iyilerinden ancak 4350 varken yagmaci ve iyon gibi seceneklerin rengi degistigi icin sıkmama konusunda da daha iyi olacagini dusunuyorum. Eger Gece Pazarı'na 2500 VP gibi gelseydi muhtemelen alirdim ve kalan VP ile yine bicak beklerdim.

İstediğin ne varsa onu al hocam. Saydıklarının hepsini de alsan aklın yine asilde kalacak. Ben zamanında 560 TL 5700 VP ye alaz yelpaze aldım. Hesap dizerdim o VP ile iade ettim set diye de etmiyorlar. Daha sonra oyunu saldım, kafamı duvarlara vurdum.

Onu Cin'e bedava yapmislardi sanirim.

Karambitin hepsi bana göre alınır. CS:GO'da da Valorant'ta da alınır. Animasyonu hızlı olduğu için daha iyi bir hava katıyor bana. Ama asil 2.0 açılma animasyonlu olduğu için bir tık yavaş geliyor bana. Eğer almak istediğiniz iyon ya da yağmacı ise beklemenizi tavsiye ederim elinde sonunda gelecektir. Kaçırmak istemiyorsanız alınabilir.

Hiç bıçak skininiz yoksa alınır ama animasyonunun Yağmacı gibi olmasını istiyorsanız yükseltmeyin.

Hiç bıçak skininiz yoksa alınır ama animasyonunun Yağmacı gibi olmasını istiyorsanız yükseltmeyin.
Kivrim bicak var. Asil ile benzer tutusa ve cekise sahip(ilk bastaki acilma animasyonu veya bicak saldiri animasyonu haric)

Muhtemelen bekleyecegim, asil 2-3 oldu geliyor.
Karambitin hepsi bana göre alınır. CS:GO'da da Valorant'ta da alınır. Animasyonu hızlı olduğu için daha iyi bir hava katıyor bana. Ama asil 2.0 açılma animasyonlu olduğu için bir tık yavaş geliyor bana. Eğer almak istediğiniz iyon ya da yağmacı ise beklemenizi tavsiye ederim elinde sonunda gelecektir. Kaçırmak istemiyorsanız alınabilir.

Ion karambit 1 kere geldi. Daha yagmacinin geldigini gormedim.

Asil'i almama amacim hem baska rengi yok, hem gece pazari'ndan millet 2000 vp gibi seye alirken ben enayi gibi 3500 vermek istemiyorum, hem de ondan daha degerli skinler 4350 VP varken alinabilir.

1712853068184.png

Böyle dedikten sonra enayi olmak da ayrı bir şey. Beklemek istemedim, hepsi Valorant'ın suçu.

Var ya her maç sonu bakıyordumve kararsız kalıyordum, şu an aldım hevesim gitti. Renk değişmesi olsaydı başka renge geçerdim mesela. İade hakkım da yok.

Tekrar rez: almasam içimde kalırdı. Zaten bu vp bedavaydı. Yapacak bir şey yok, belki 1 yıl sürerdi gelmeleri.

İçimde de şimdi Ion ve Reaver kaldı. Renk değişmeli, daha animasyonlu... Asil'i altın renginde olmasa ve ismi Prime olmasa almazdım, hesabın adıyla uyumlu oldu. Eğer Reaver ve Ion örneğin birkaç ay sonra gelirse normal VP ile de alabilirim, belki birkaç güne kendim yüklerim ya OP ya da Classic için...

Keşke almasaydım... Şimdi ise yağmacı karambit geldi.

1713804712758.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı