Asıl monitörüm 2. monitör olarak görünüyor

BekirMert

Femtopat
Daha fazla  
Asıl monitörümü ana ekranım yap dedim ama hala 2. ekran yazıyor. Asıl monitörüm HDMI. BIOS'tan ayar mı yapılması gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• 2021-03-24.png
    2021-03-24.png
    383 KB · Görüntüleme: 46
2 yazan mı asıl monitörünüz? Tanımla diyerek anlayabilirsiniz.

Asıl monitörünüzü seçtikten sonra aşağıya inin, "Birden çok ekran" kısmında "genişlet" ve "bunu ana ekranım yap" seçeneklerinin seçili olduğundan emin olun. Bahsettiğim alt tarafın da ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Ekleme: Monitör ana ekranınızsa, yani uygulamalar doğrudan o ekranda açılıyorsa, ayarlarda sayısının 2 olarak gözükmesinin önemi yok diye biliyorum. Nasıl düzeltilir, düzeltilebiliyor mu bilmiyorum.

Asıl monitörünüzü seçtikten sonra aşağıya inin, "Birden çok ekran" kısmında "genişlet" ve "bunu ana ekranım yap" seçeneklerinin seçili olduğundan emin olun. Bahsettiğim alt tarafın da ekran görüntüsünü atabilir

Asıl monitörünüzü seçtikten sonra aşağıya inin, "Birden çok ekran" kısmında "genişlet" ve "bunu ana ekranım yap" seçeneklerinin seçili olduğundan emin olun. Bahsettiğim alt tarafın da ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Ekleme: Monitör ana ekranınızsa, yani uygulamalar doğrudan o ekranda açılıyorsa, ayarlarda sayısının 2 olarak gözükmesinin önemi yok diye biliyorum. Nasıl düzeltilir, düzeltilebiliyor mu bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• 2021-03-24 (1).png
    2021-03-24 (1).png
    358,2 KB · Görüntüleme: 38
Tamam şu an sizin sorununuz tam olarak nedir? Rakam olarak 2 gözükmesi mi sadece? Görev çubuğu vs hep ana monitörünüzde gibi doğru bir şekilde.

Ana monitörünüz solda değil sağdaysa arkadaşın dediği gibi 1 ve 2 yazan pencereleri sürükleyerek yerini ayarlamanız gerekiyor.

Tamam şu an sizin sorununuz tam olarak nedir? Rakam olarak 2 gözükmesi mi sadece? Görev çubuğu vs hep ana monitörünüzde gibi doğru bir şekilde.

Evet her şey doğru ama sistem diğer monitörde açılıyor

Ana monitörünüz solda değil sağdaysa arkadaşın dediği gibi 1 ve 2 yazan pencereleri sürükleyerek yerini ayarlamanız gerekiyor.

Sıkıntı olan şey 1 ve 2 sayılarının yer değiştirmesi gerekmesi
Ve PC açılırken diğer ekranımda açılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı