Asil Vandal vs Uzaylı Avcısı bıçak

meteK

Hectopat
Mağazama bugün en çok istediğim iki şey geldi. Asil Vandal ve uzaylı avcısı bıçağı. Arkadaşlarıma sordum bıçağı al asil sonradan gece pazarında falan gelir diyorlar.
Ne yapsam bilemedim çok arada kaldım. Sizin önerileriniz nelerdir?

Bıçak bana göre çöp, Asil Vandal da bir süre sonra sıktı beni. Ben direkt gece pazarını beklerdim ama zevkler ve renkler tartışılmaz tabii.

Bıçak bana göre çöp, Asil Vandal da bir süre sonra sıktı beni. Ben direkt gece pazarını beklerdim ama zevkler ve renkler tartışılmaz tabii.

Hocam ben illa birtanesini alacağım bugün. Ama ikisini de çok seviyorum. Sence hangisini almalıyım? Benim içimden bıçak geçiyor bu bıçak bir daha zor gelir bence. Asil gene gelir diye düşünüyorum.

Hocam ben illa birtanesini alacağım bugün. Ama ikisini de çok seviyorum. Sence hangisini almalıyım? Benim içimden bıçak geçiyor bu bıçak bir daha zor gelir bence. Asil gene gelir diye düşünüyorum.
Hocam görseldeki bıçakla karıştırmışım. Uzaylı avcısı bıçak almadığım için çok pişman olduğum bir skin, alın bence. Bıçağı yükseltmeyip gece pazarını bekleyebilirsiniz. Böylece eğer gece pazarına güzel bir skin gelirse iade edersiniz.
1664202225513.png

Hocam görseldeki bıçakla karıştırmışım. Uzaylı avcısı bıçak almadığım için çok pişman olduğum bir skin, alın bence. Bıçağı yükseltmeyip gece pazarını bekleyebilirsiniz. Böylece eğer Gece Pazarı'na güzel bir skin gelirse iade edersiniz.
Eki Görüntüle 1528504

Vallahi almak istiyorumda bir yandan asilde çok zora sokuyor beni. Tek bıçak gelse düşünmeden alırdım ama ne yapsam bilemedim ikisi de çok güzel ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı