Aşırı boş zaman sorunu

grasshopper

Centipat
Merhaba, üniversitede 1. yılımdayım ve İngiliz Dili ve Edebiyatı okuyorum. Haftada sadece 3 dersim var ve bunlar da 2 saat sürüyor. Dersleri çalışsam bile aşırı boş zamanım kalıyor ve yapacak hiçbir şey bulamıyorum. Almancam pre-intermedite olarak var onu geliştiriyorum. Sizden isteğim içinde kaybolabileceğim seviye kasmalı birnevi RPG bir oyun önerisi olabilir veya kendinizi benim yerime koyun ne yapardınız?

(Çık gez diyecekleri şimdiden duyuyorum gez gez nereye kadar diye cevabımı iletiyorum. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Dizi-film tüket, ilerde zaman kalmayacak :) Online olarak RPG yerine ego kasmak için bir FPS oyununda aim kasıp ilerleyen zamanlarda milleti eze eze 1. ol maçlarda felan :) Ne bilim ne istiyosan bence onu yap. Spor yapabilirsin, youtube kanalı açıp sadece yaşantını anlatarak ordan gelir bile elde edebilirsin belki. Uberciler para kazanıyo youtube'dan sen neden dilin veya kültürün veya oyun yeteneğin ile kazanamayasın.

Skyrim le ders çalışacak vaktinizi bile çaldırabilirsiniz. Onun dışında başka istiyorsanız Obsidian Entertaimintin RPG oyunları ile vaktinizi iyi geçirebilirsiniz.

Oyundaki karakterin perklerini geliştireceğinize gerçek hayattaki karakterinizin perklerini geliştirin :)
mesela;
-Kitap okuyup diksiyonunuzu geliştirin.
-Bilgisayarla aranız iyise temel kodlamayı öğrenebilirsiniz
-Fotoğrafik hafıza teknikleri öğrenin
-Hızlı okumanızı geliştirin
-Sanat değeri yüksek film ve diziler izleyin
-Eskiz çiziminizi geliştirip resim çizin
Bunlar oturduğunuz yerden yapabileceğiniz şeyler daha ekleyebilirsiniz

Dizi-film tüket, ilerde zaman kalmayacak :) Online olarak RPG yerine ego kasmak için bir FPS oyununda aim kasıp ilerleyen zamanlarda milleti eze eze 1. ol maçlarda felan :) Ne bilim ne istiyosan bence onu yap. Spor yapabilirsin, youtube kanalı açıp sadece yaşantını anlatarak ordan gelir bile elde edebilirsin belki. Uberciler para kazanıyo youtube'dan sen neden dilin veya kültürün veya oyun yeteneğin ile kazanamayasın.
Türkiye'de yüksek sıralama yapınca bıraktım oyun işini
Part-time işe başlayın? Hem tecrübe olur hem para kazanırsınız hem de vakitleriniz dolu geçer.
Ben de böyle düşünüyorum fakat garsonluktan başka bir meslek bulunmuyor. Akıcı bir şekilde İngilizcemi de kullanabileceğim bir işe de stajyer falan olmadığım için millet almıyor

Boş zamanların için bir drone kolu alıp, simülasyon oyunlarında vakit geçirebilirsin. Eğer drone dediğim şeyi sadece sağa sola oynatıp uçurmak diye düşünüyorsan çok yanılıyorsun. Alttaki videoda ne demek istediğimi anlayabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Örnek olarak bunun gibi bir drone sürmek için aylarca ve hatta yıllarca çalışman gerekiyor. Çalışması da zaman geçirmek için birebir. Sıkılma diye bir şey kalmıyor. İstersen FPV Freerider adlı simülatör programını telefonuna indirip deneyebilirsin. Programın ayarlarını altta resimdeki gibi yapmanı tavsiye ederim:
Screenshot_20191112-001109.png

Boş zamanların için bir drone kolu alıp, simülasyon oyunlarında vakit geçirebilirsin. Eğer drone dediğim şeyi sadece sağa sola oynatıp uçurmak diye düşünüyorsan çok yanılıyorsun. Alttaki videoda ne demek istediğimi anlayabilirsin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Örnek olarak bunun gibi bir drone sürmek için aylarca ve hatta yıllarca çalışman gerekiyor. Çalışması da zaman geçirmek için birebir. Sıkılma diye bir şey kalmıyor. İstersen FPV Freerider adlı simülatör programını telefonuna indirip deneyebilirsin. Programın ayarlarını altta resimdeki gibi yapmanı tavsiye ederim:
Eki Görüntüle 458464
Peki giriş seviyesi-orta seviye bir drone benim gibi yeni birine ne kadara patlar. (600'e kadar bütçem var diyebilirim)

Peki giriş seviyesi-orta seviye bir drone benim gibi yeni birine ne kadara patlar. (600'e kadar bütçem var diyebilirim)
Drone sürmeyi simülasyon programlarından öğrendikten sonra almalısın. Aldığın drone öğrenirken hep kırılacak ve masraf açacak. Onun yerine gerçekle neredeyse aynı olan simülasyon programlarını tavsiye ediyorum. Örneğin o 600 TL'yi bir daha alınması geç olacak şekilde geleceğe yönelik bir drone kolu alıp, drone almaya karar verdiğinde ise kolu değiştirmene gerek kalmaması adına drone kolunu almanı tavsiye ederim.
Önerdiğim kol ise:
Eğer fazla para vermek istemiyorsan bunu alabilirsin:
Ama bütçen el veriyorsa QX7 kolunu almalısın. Türkiye'de maalesef bu kollar bu fiyatlara satılmıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı