Aşırı Hızlı İnternet Önerisi

*ooofff uffff*

Hectopat
Daha fazla  
Bunun için aylık 70 TL ödüyorum ve 150 GB kotaya sahip. Kazıklandığımı biliyorum taahhüt bitince hangi markaya geçmeliyiz? Şu anda Türk Telekom var her gün düzenli olarak bela okuyorum.
Ekran Görüntüsü (15).png

Başlığı değiştirmişler ama yanlış değiştirmişler eski haline getiri misiniz?

Mantıksız bir konu olmuş. Sonuçta hangisinin Mbps'si yüksek ise o daha hızlıdır. Ama f/p bazında Türk.net NetSpeed olabilir. Ancak güzel hizmet istiyorsanız SüperOnline daha mantıklı bir seçim olur.

Superonline'a geçebilirsin. Sanırım belli taahhüt ücretine kadar ödüyorlardı. Zamanında bende bu şekilde geçmiştim.

Mantıksız bir konu olmuş. Sonuçta hangisinin Mbps'si yüksek ise o daha hızlıdır. Ama f/p bazında Türk.net NetSpeed olabilir. Ancak güzel hizmet istiyorsanız SüperOnline daha mantıklı bir seçim olur.
Türknet hizmetleri kötü ve uzun sürüyor diyorlar biraz riskli gibi. 75mbps verebileceklerini söylüyorlar.

Şöyle farklı bir düşünceyle gelmek isterim. Binadaki herkese sor gerekiyorsa git test yap. Hangisi sana güzel gelirse onu seç.

Hayattaki şansım :) yan binadakilere de sorabilirsin herhangi bir fark olursa da o da sizin bina içinden kaynaklanan bir problemdir. Merkezi bir yerdeyseniz superonline tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı