Aşırı mastürbasyon sorun yaratır mı?

Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Benimki biraz bağımlılık meselesi oldu aşırı derecede mastürbasyon yapmak bende isteksizlik sorununa yol açtı. Bununla ilgili kendimi durduramıyorum. Bildiğim kadarıyla testosteron günlük olarak erkeklerde üretildiğinden bir soruna yol açmayacağı. Aşırı mastürbasyon sorun yaratır mı?

Hocam takibe aldım bende merak ettim. Hiç öylesine merak ettiğimden

Seni yorar, dikkat dağınıklığı yapar, gereksiz protein ve vitamin atımı oluşur, kızlarla konuşmak istemezsin.

Büyük bir bela bende düştüm çıkamıyorum bu bataktan.

Bağımlı arkadaşlar bir anda bırakmak yerine yavaş yavaş tempo düşürün, mesela ben bir sebepten tekrar yapmaya başladım ve bu ara tempom fazla olduğu için bırakmaya çalışıyorum. Günler ile başlayıp haftalara çıkmaya başladım, şu anda 2 hafta dayanıyorum.

Benim bildiğim ortalama sperm üretimi 3 hafta sürüyor. Bu bataklığa ben de bulaştım, başımız dertte

Hocam 2 hafta dayanabilsem, dünyayı delerim vallahi 10 dakika dayandığıma dua ediyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlıklı bir durum değil. Kasıklarda ağrıya sebebiyet verebilir, bitkin olursunuz ve bu sosyal hayatınızı etkiler, mastürbasyondan aldığınız zevk oldukça düşer, karaciğeriniz yorulur.

Benim bildiğim ortalama sperm üretimi 3 hafta sürüyor. Bu bataklığa ben de bulaştım, başımız dertte
İş stresini azaltmak için kendimi sakinleştirmek ve uykumun gelmesini sağlamak için yaptığım bir şey.

Sertleşme problemine sebebiyet verir. Belli bir noktada da penetrasyonda hissiyatsızlık yaratabilir. Bunları harici ciddi bir bağımlılık yaratma durumu da var. Biliyorsunuz bağımlılıklardan öylece kurtulamıyoruz, ciddi raddeye geldiyse bir uzmandan yardım almakta fayda var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…