Aşırı mastürbasyon sorun yaratır mı?

Gerçek münasebet esnasında ereksiyon problemi yaşarsınız ve bu da psikolojik olarak partnerinize karşı rezil olunmuş gibi bir duruma sokabilir sizi. Çok alkol kullanımında olduğu gibi, gereksiz fazla mastürbasyon da isteksizliğe ve başka problemlere yol açacaktır.

Sertleşme problemine sebebiyet verir. Belli bir noktada da penetrasyonda hissiyatsızlık yaratabilir. Bunları harici ciddi bir bağımlılık yaratma durumu da var. Biliyorsunuz bağımlılıklardan öylece kurtulamıyoruz, ciddi raddeye geldiyse bir uzmandan yardım almakta fayda var.
Doktora gidip ben aşırı mastürbasyon yapıyorum bana şap mı verin diyeyim.

Unutkanlık, gün içerisinde bitkinlik, okuduğunu anlayamamak, sosyal ilişkilerde zorlanma, karşı cinsle iletişime geçerken utangaçlık, dikkat dağınıklığı, seksten keyif alamama, erken boşalma vs. sonuçlara yol açabilir. Ayarında yapmanızı öneririm ama kurtulmak da kolay değil tabii.

Abi şöyle söyleyeyim bir dizi, Film'de kaslı erkeklere bile ilgi duymaya başladım. :(
Hocam dediğim gibi kendiniz çabalayın ve doktora gidin. Hormonel bir sorun da yaşıyor olabilirsiniz, psikolojik de olabilir, zevkinin bağımlılığı da olur bu biz doktor değiliz. Benim diyebileceğim tek şey vücudunu zorlar k, onu da doktor daha iyi bilir.

Geri
Yukarı