Aşırı Ping Sorunu

İnsurer

Kilopat
Modem ve Access Point beraber kullanıyorum. Oyuna girdiğimde çok fazla ping vardı. Evdekilere "İnterneti kullanıyor musunuz? " Dediğimde hayır cevabını aldım. Sonra modem arayüzünden kablosuzu kapattığımda ping normalde döndü. Bu sorun birçok defa başıma geldi. İnterneti kullanmadıklarından eminim. Kablosuz ağları bile kapattım sorun aynı ama kablosuzu kapatınca düzeliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem ve Access Point beraber kullanıyorum. Oyuna girdiğimde çok fazla ping vardı. Evdekilere "İnterneti kullanıyor musunuz? " Dediğimde hayır cevabını aldım. Sonra modem arayüzünden kablosuzu kapattığımda ping normalde döndü. Bu sorun birçok defa başıma geldi. İnterneti kullanmadıklarından eminim. Kablosuz ağları bile kapattım sorun aynı ama kablosuzu kapatınca düzeliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hangi firmayı kullanıyorsanız müşteri temsilcilerini arayıp durumu belirtin.

ADSL Olduğunu bilmiyordum ozaman normaldir.
Hocam az önce hız testi yaptım interneti kimse kullanmıyor, ping 1500'leri gördü. Modemin kablosuz ağını kapattım, hız testi yaptım, ping normal değerinde şuan. Modem ile Access Point arasında sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Müşteri hizmetleri ile konuştum uzaktan işlem yaptılar sadece.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı