Aşırı ucuz USB bellek önerisi

kopkeliekmek

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP BC001NT GTX960M İ7 6700HQ 4GB VRAM 16GB RAM 128GB M.2 SSD+2TBHDD
HP BC303NT GTX950M İ5 7200U 2GB VRAM 8GB RAM 256GB M.2 SSD+1TBHDD
ASUS X515JF İ5 1035G1 MX130 2GB VRAM 4GB RAM 256GB M.2 SSD
Dostlar merhaba. USB 1.1 hızında bile çalışsa kafi olacak USB bellek arıyorum. 128 veya 64 GB'lik. Uzun süreli kullanılmayacak sadece içine dosya atacağım sonra kenara kaldıracağım kullanmayacağım bile. Acilen lazım ve ucuz olması gerekli. Tavsiyeniz var mı?

AliExpress'ten alamam. TR'de olmalı.

Dostlar merhaba. USB 1.1 hızında bile çalışsa kafi olacak USB bellek arıyorum. 128 veya 64 GB'lik. Uzun süreli kullanılmayacak sadece içine dosya atacağım sonra kenara kaldıracağım kullanmayacağım bile. Acilen lazım ve ucuz olması gerekli. Tavsiyeniz var mı?

İlk elime geleni attım vallahi hakkınızı helal edin kötü çıkarsa :D

A101 e gidip alabilirsiniz bence.

En ucuz 110 liraya ne olduğu bilinmeyen değişik markaların ürünleri var. Çalışır mı çalışmaz mı belli değil. Tavsiyem bu ürün;

Pahalı geldiyse ikinci el bakabilirsiniz zaten tek kullanımlık işiniz varmış dediğinize göre.

En ucuz 110 liraya ne olduğu bilinmeyen değişik markaların ürünleri var. Çalışır mı çalışmaz mı belli değil. Tavsiyem bu ürün;

Pahalı geldiyse ikinci el bakabilirsiniz zaten tek kullanımlık işiniz varmış dediğinize göre.
Hocam amacım kullanmak değil. İşime yaramayacak bile. Sadece almam gerekiyor. PS2 için oyun atacağım içine. PS2'nin okuma yazma hızları 3Mb/s falan. Yazma yapılmayacak sadece o 3Mb/s'yi okuyacak. Bunun için milattan kalma bir bellekte iş görecektir. Al-sat yapıyorum ve max. kar için ucuz bir flaş lazım. A101'e bakacağım daha önceden almıştım işimi baya görmüştü. Yazma hızı dalgalıydı ama kusursuz oyunları açıyordu.

İlk elime geleni attım vallahi hakkınızı helal edin kötü çıkarsa :D
İntenso'nun 32GB'lik 2 tane flaşını kullanmıştım memnundum. Daha ucuzunu bulamazsam bunu alacağım.

Geri
Yukarı