Aşısız yurda ve üniversiteye alınır mıyım?

Sürekli PCR olacaksınız. Hoş bir durum değil açıkçası. Mehmet Ceyhan'ın söylemesine göre %50 doğru sonuç veriyor bu test. Fakat ellerinde tek bu olduğundan PCR zorunluymuş.

Ben de olmak istemiyorum ama üniversitemiz 2 doz olmazsa sürekli test olacağımızı söyledi.
Böyle bir şey yapmaları anayasal hakka uygun değil aslında. Bir savcının çektiği şu videoyu mutlaka izle:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan sonra görevinden alınmış. Ne derler doğru söyleyen dokuz köyden kovulur :).

Aşı olmak zorunda da değilsin. Kimse de ağzına burnuna zorla çubuk sokamaz. Bu resmen tecavüzdür, tek farkı burun deliğine sokması... Sesini çıkar üniversiteye.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir zamanlar fahrettin koca'nın pcr testi hakkında sözleri. Adam daha kendisiyle çelişiyor...

Son düzenleme:
Aşı olmak zorunda da değilsin. Kimse de ağzına burnuna zorla çubuk sokamaz. Bu resmen tecavüzdür, tek farkı burun deliğine sokması... Sesini çıkar üniversiteye.

Ailem de böyle diyor ama eğitimime engel olan bir şeye neden göz yumayım ki?

Sesimi çıkarırsam sonum o savcının sonu gibi olabilir.

Ailem de böyle diyor ama eğitimime engel olan bir şeye neden göz yumayım ki?

Sesimi çıkarırsam sonum o savcının sonu gibi olabilir.
Yerinde olsam üniversiteye test vermek istemediğimi söylerdim. Sırf bu yüzden eğitimi engelleyeceklerini düşünmüyorum sonuçta puanla girdin oraya. İçin rahat edecekse aşı ol, tabi ailen de izin veriyorsa. Sen bilirsin dostum, içine sineni yap.

Hocam çoğu üniversite aşı ve PCR testi zorunluluğunu kaldırdı. Sizin üniversite ve yurdunuzda durum nedir?

Bizim üniversite ve yurtta en başından beri yokmuş zaten. İnternetteki kulaktan dolma bilgilerle inanarak gitmiştim ama herhangi bir sıkıntı olmamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı