Aşk nasıl bir duygu?

Güzel ama sevdiğin kızın seni KPOP için hançerlemesi çok kötü. Gidip seni BTS ye "be-te-se" dedin diye disiplinlik etmeye çalışması çok kötü.
Hahahaha. Ayrıldığım güne şükrediyorum. Adamların kliplerine, danslarına, kurguya ayırdıkları zamanın her bir dakikasına saygı ve hayranlık duyuyorum fakat prensip gereği böyle pis bir sektörü desteklemek istemiyorum. İyice destekleyelim, iyice zorlayarak yetiştirsinler o sahte insanları. Yazık. İşin bu yanını hiç düşünemiyorlar.

Aşk, hayatının ziyadesiyle güzel ve anlamlı geçen her geceni onunla bitirip sabahına onunla uyanmaktır. Aşk kelimelerle tarif edilemez. Onca kişi -ben de dahil- aşkı onlarca şeye benzetiyoruz. Günün birinde aşk bizi bir şeye benzetince isyan ediyoruz. Komik fakat gerçek. Aşk her insanın hayatında bir kere dahi olsa bile yaşaması gereken muazzam, kusursuz ve acı verse bile zevk ve mutluluk veren harika bir duygu.

Hahahaha. Ayrıldığım güne şükrediyorum. Adamların kliplerine, danslarına, kurguya ayırdıkları zamanın her bir dakikasına saygı ve hayranlık duyuyorum fakat prensip gereği böyle pis bir sektörü desteklemek istemiyorum. İyice destekleyelim, iyice zorlayarak yetiştirsinler o sahte insanları. Yazık. İşin bu yanını hiç düşünemiyorlar.
Kapitalizmn oyunlarından başka bir şey değil kıza bunu anlatmaya o kadar çalıştım ki yinede anlamadı.

Aradan bir seneden fazla süre geçmiş, fikriniz değişti mi? Merak etmedim değil :D Aşk, karşılıklı çıkar üzerine kurulan bir ilişkidir. İki tarafın da birbirinden çıkarı vardır. Tamamıyla çıkar üzerine kurulu olduğunu söylememiz mümkün olacaktır. Karşı taraftan bir çıkarın varsa onu da seversin. İlk görüşte aşka şahsen inanmıyorum.

Geri
Yukarı