Askeri pilotluk gereksinimleri nelerdir?

quness

Centipat
Daha fazla  
Büyüyünce askeri pilot olmak istiyorum ama fiziken ve duygusal olarak kendimi yeterli hissedemiyorum. Askeri pilotluk ile alakalı gereksinimleri yazabilir misiniz? Ortaokula gidiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Küçüklüğümden beridir bende pilot olmak istemiştim ancak gözlerim bozuk olduğu için hiç bir zaman pilotluğa elverişli değildim hep de içimde bir yerlerde kaldı o his. Gözleriniz pilot olana kadar 0.25 derece bile artmamalı buna dikkat edin gerisi gelir muhtemelen. Pilot olduktan sonra artsa da bir şey demiyorlar zaten.

Küçüklüğümden beridir bende pilot olmak istemiştim ancak gözlerim bozuk olduğu için hiçbir zaman pilotluğa elverişli değildim hep de içimde bir yerlerde kaldı o his. Gözleriniz pilot olana kadar 0.25 derece bile artmamalı buna dikkat edin gerisi gelir muhtemelen. Pilot olduktan sonra artsa da bir şey demiyorlar zaten.

Hocam bence o kadar büyük dert değil. 2 gözünden 1 tanesi 1 derece miyop veya astigmatı geçmediği sürece engel değil. Ayrıca artık teknoloji gelişti en kötü göz çizdirirsin.

Hocam bence o kadar büyük dert değil. 2 gözünden 1 tanesi 1 derece miyop veya astigmatı geçmediği sürece engel değil. Ayrıca artık teknoloji gelişti en kötü göz çizdirirsin.
Evet çizdirebiliyorsunuz o şekilde yine alınma ihtimaliniz var ancak kesin değil. Zaten ben girmek istediğim dönemlerde göz çizdirme teknolojisi çok gelişmemişti o yüzden yaptıramadım.

Yine de arkadaşımız buradan sağlık yönetmeliğine bakabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı