Askerlik Ne Zaman?

Resmi olarak mezun olduktan sonra askeriyeye giderek 2 sene daha tescil ettirme hakkın var. Ben akademik kariyer için çalışıyorum diye başvurursan tescili uzatabiliyorsun.
Farklı bir şey mi dedim? 😂😂😂 Önceki mesajınıza göre bu durum umurunuzda değil. Lisans için verilen ile ölene kadar gidecektiniz.

Size başarılar. Daha fazlasının anlamı yok.

Resmi olarak mezun olduktan sonra hiç vakit kaybetmeden askerlik şubesine gidin, risk almayın hocam. Ben birkaç ay sonra gitmiştim, oradaki kadın epey bir şeyler söylemişti.

Farklı bir şey mi dedim? 😂😂😂 Önceki mesajınıza göre bu durum umurunuzda değil. Lisans için verilen ile ölene kadar gidecektiniz.

Size başarılar. Daha fazlasının anlamı yok.

Sakin olur musun dost? Herkes yardımcı olmaya çalışıyor bir şekilde. Kim haklı kim haksız tartışmıyoruz.
Farklı bir şey dedin mi diyorum. Çoğu kişide tarih değişmiyor bile, siz gelin askeriyeye diyorlar işte.
Öyle veya böyle benim 2 sene lisansüstü tecil hakkım var.
Devletin kölesi değilim ben. Neresi hukuksuz bunun? 2 sene hakkım varsa vardır. Kimseyi ilgilendirmez diyorum bu durum. Belki 2 sene lisansüstüne çalışıp, başarısız olup askere gideceğim?

Ki zaten askeriyenin umurunda da değil artık, yeter ki bedelli gelsin sıcak para gelsin kasaya.

Yeni konular

Geri
Yukarı